bugün

silik yemese daha iyi olurdu. fake hesap olduğunu düşünsem de ilgi orospularına ve onlara yürüyenlere ağızlarının payını veriyordu.
Dün konuştum, geri gelmeyecek arkadaşlar kesin bilgi.
Geri gelir hatta gelmistir bile.
on ikinci nesil çaylak yazar. yokluğu hissediliyor.
Muhteşem kelimesi bu yazarı tarif etmekte yetersiz kalır.
komik falan deyil ama eli sikinde dolaşanları ve ilgi orospularını yerden yere vuran entryleri ile saygımı kazanmıştır.
kafası hariç 22cm olduğunu itiraf eden yazar.

o erkekse biz neyiz, evet.
işte bu muhteşem di...
inşallah gizli gaydir, tek temennim bu yönde.

en eğlenceli yazan yazarlardan, aralarda ettiği küfürler de yakışıyor sanırım bağcılar çocuğu. bir de devamlı nickaltına yazıyor ona bir anlam veremiyorum. severiz, koştursun.
agoraa, the kadinn tanıdık geldi mi?
12 yaşında bir velet.
Bakmayın siz kertenkele falan yazdığına resmen küçücük bir çocuk bu . Ofansif mizahın ardına saklanmış Küçük bir çocuk ; iş icraate gelse karşısındakini üzer diye pişt bile diyemez. Deli görünümlü akıllı. insancıl & merhametli .

Yanlız iyi güldüm. Ashshdjdnsj.
yeni bir abla. Canım ablam ya.
iki dağın arasındaki hazine mağaralarını çok merak ettiğim yazarcık.
birinde kızıl diğerinde kara yakut bulunan bu iki mağaraya aynı anda girip çıkabilecek iki anahtarımın olmaması çok kötü..
(bkz: dont feed the troll )
(bkz: attention whore)
Gözleri de güzelmiş amk

Ben tövbeliyim. Yiğitlerim saldırın.
Hediyem olsun burun deliklerine...

görsel
iki yaş daha genç olsaydı varya kaçırırdım.
Sen kadınsan diğerleri ney.
Güzel kızmış,allah sevdiğine bağışlasın.
Malum sitelere düşmüş yazar.
taş gibi bir hanım fotoğrafını araklaması, taş gibi bir hanım olmasından mütevellittir.

akıl oyunları babako. anlamıyoğğ musunuz?
Zoofili.
görsel
görsel
4 yıldır aynı foto amk.

Ed: erkek gibi maşallah.
En son nickaltına yazdığımda biri eski nickini mi ne ifşa etmeye çalışıyordu neyse konu o değil. Derin araştırmalarım sonunda(kaynaklar güvenilir) kendisinin erkek olduğunu öğrendim.

Buradan zall a sesleniyorum gerekli işlemler başlasın, sözlük abazalarını caydırmakdan işkem yapılmalı.

Nokta.

Tşk.

T: eskilerden sevilen yazar.