bugün

Efsanedir.
barbaros şansal ve j. sins ile yoldaşlık eden partiden şaşırtmayan harekettir.
Bunlar ne sikim şiirler amk.
Benim için Oy verme sebebidir. En azından şiir yazabiliyor. Çatlasanız da kudursanız da inadına ince.
(bkz: öyleyse oylar akşenere)
aklı fikri bel altı olan başkan adayının yüz kızartan utanç verici şiirleridir. evet...
otuzbircilerin seksi bulmaları ilginç. sakin ol, elindekini yavaşça yere bırak.
(bkz: bullshit)

başa geçse bu millete neler yapar kim bilir.
görsel
posta' nın yurdumun şairleri köşesinde çıkan şiirler kıvamındadır.

sayısalcı olduğu şiirdeki beceriksizliğinden belli. *
Seks doğal bir ihtiyaçtır tıpkı su içmek Yemek Yemek gibi.şiirlerde yazîlîr romanlarda yazılır ne var bu da.
Şairlerden zarar gelmez. Adamın açığını ararken bula bula bunu mu buldunuz? Salaklığın dibi. Fakat şiirler yavan. Ayrıca ne seksi be, kuş bile uçmaz bu şiirlerle.
ahahaha... adam şiir yazmış... kitap yazmış da... bunlar şiiri okuyup şiirin seks koktuğundan dem vuruyor.

Afedersiniz Sizin reyiz ne yazmış? Konuşmalarını bile başkaları yazıyor. Bir de "üniversite mezunu" olacak *
Sıla’dan sonra bir başka şaşırtan şiirlerdir. Ayrıca adam boğa Burcu arkadaşlar duygulu olup şiir yazdığına bile şükretmeli. Konularının da öyle olmasına şaşmamalı. Ahaha.
(bkz: chp badeleme)
konut fonu
kapama telefonu
ssk
bağkur...daha iyi bir şiir okumadım. burda da kılışdar’a sallamış herhalde.
At mı kokacaktı?
Baykal'in kaseti bile, muharrem'in şiirlerinden masum.
Karalamada sınır tanımayan troller.

Senin götünüde sikse yine oyumu vereceğim, godoş seni. Seks kokanmış, yalarım, g*t kılıyım diyenler bizleriz sanki, nasıl bir fantezi varsa artık sizde.
seçime 1 hafta kala ortaya çıkması akp kanadının uyuşuklugunu net bir şekilde gözler önüne sermiştir.

mk ulan insan bir araştırır eder, biz burda telef oluyoruz iki propagandanın belini kıracagız diye, o kadar insan bugünü mü bekledi şu şiir kitabını okumak için. benim param ve imkanım yok olsa alıp propaganda için karıştırırdım içini yapmadım.

şu 2 hafta önceden elimize geçse feci taşak konusu olurdu.
ulan yeni dünyayı " anamın üstünde görsem suç anamdadır " diyen nesilleri neyle yetiştirdiniz, muharrem ince' nin " seks kokan " şiirleriyle mi ?
dünya liderleri seksi sever.

trump:
https://www.bbc.com/turkce/haberler-dunya-43514730

sarkozy, berlusconi, clinton daha niceleri:

https://www.ntv.com.tr/ga...gA/Yg55WY3UQke8qVy7wHKYcQ

yakışır muharrem' e ama kalem daha kuvvetli olabilirmiş. o yüzden beline kuvvet.
Secim vaadi olarak tüm gençleri milli edeceğim derse tam olur.
Dikkatini çeken dizeler senin zaaflarını gösterir. Şiir yürek işidir evlat, kasık işi değil.
Şiirle mağdur edebiyatı yaparak başa gelen kesim anlamaz.
kurandan tek tek ayet ayiklamak gibi. ulan adam efsane şiirler yazmış, ne erotiği.
siz buna seks kokan şiir mi diyorsunuz? saflığınızı kaybetmemeniz dileğiyle.