yenimesaj gazetesi yazarı.
yenimesaj gazetesi gibi yoğurdun kaymağı kabilinden sığ bir gazetenin sığ bir yazarı. doğru yol partisi sempatizanı. üstad kadir mısıroğlu'ya çamur atmaya çalışıp popisini yükseltmeye çalışan bir fikir fukarası.
http://www.meltemhaber.com/?haber,10506
--spoiler--
1. Kadir Mısıroğlu'nun yaşı kemale erdi. Yani "öteye" gitme vakti uzak değil. Buradan ilan ediyorum; eğer kendisine emri hak vaki olursa cenazesine gideceğim ve imam efendi "mümin ve muvahhit olduğuna şahit misiniz" dediğinde "şahit değilim" diyeceğim.
Bunu samimi olarak söylüyorum. iman ehli olmak o kadar da ucuz bir şey değildir ve hayatı boyunca başta Atatürk olmak üzere birçok insanı dinsizlikle suçlayan, bir sürü kişiye küfür isnat eden ve hele şu sıralar "eşek diline" merak salıp sağa sola saldıran bu cahil tarihçiye son anında "mümin" diye şahitlik etmek büyük bir vebaldir.
Kadir Mısıroğlu defalarca Atatürk'ün islam'a düşman olduğunu, Müslüman olmadığını söyledi. Müslüman olmayan kişi islam itikadına göre küfürdedir. Oysa Atatürk'ün iman ehli olduğuna dair yüzlerce şahit ve olay var. Atatürk günahkâr olabilir ama "kesinlikle mümindir".
islam itikadına göre mümin olan bir kişiye "küfür" isnat eden kişinin isnadı kendisine döner. Yani kendisi küfre girmiş, islam dairesinden çıkmış olur.
Bu durumda Kadir Mısıroğlu eğer tecdidi iman yapmazsa (iman tazelemezse) işi gerçekten "yaştır!"
Ve ben O'nun cenaze namazında "imanına şahit olmayan" kişi olarak bulunacağımı ilan ediyorum.
2. Ve daha vahimi Kadir Mısıroğlu'nun Büyük Ortadoğu Projesi (BOP) için söylediği "BOP, Türkiye için bir nimettir" ifadesidir. BOP, Hıristiyan Haçlı dünyasının bir projesidir ve projeye "nimet" diyen bir adam her şeyden önce ne kadar cahil ve aciz olduğunu ortaya koyar. Nimet kelimesi genel anlamda Allah tarafından insana verilen her çeşit iyilik, güzellik, ihsan olarak manalandırılır.
Ortalıkta tarihçi diye gezen şu zavallıya bakın ki gavurun projesine "nimet" diyecek kadar büyük bir cehalet girdabı içindedir ve aklı başında insanlar hala bu adama "tarihçi" diye itimat etmektedir. (Kendisi tarihçi değil, hukuk mezunudur. Tarih konusundaki eğitimi, mezun olduğu Trabzon Lisesinden ibarettir.)
Gâvurun projesine nimet diyen bir kişinin cenazesinde "imanına şahit olmadığımı" söyleme hakkımı mahfuz tutuyorum.
Atatürk'e sövmek maalesef "açılım yapan Türkiye'nin" yeni modası oldu. ingilizlerin elinde kukla olacak bir hilafeti reddeden Atatürk onlar için "ebedi düşman." Araştırın bakın çoğunun "ingilizlerle irtibatı var."
Biz bu konuyu daha önce ayrıntısıyla yazmıştık:
"Rıza Nur'un British Museum'a gönderdiği hatıratının mikrofilminin Türkiye'de olmadığı, tek nüshasının Londra'daki merkezde olduğu" biliniyor. 
Peki, bu kitabın mikrofilmini kim ya da kimler ingiltere'den alıp Kadir Bey'e teslim etti? 
Ya da Kadir Bey "Londra'daki bir kitabı" nasıl ele geçirdi? 
Kadir Mısıroğlu kendi ifadesiyle şöyle anlatır: 
"1968 senesinde Cağaloğlu'ndaki Vilâyet Han'ın ahbâbım olan sâhibinin teşvikiyle Beyaz Saray'ı (işhanı) terk edip Cağaloğlu'na yerleştim. Burada diğer eserlerimi telif ederken elime Rıza Nur'un British Museum'a koyduğu hatıralarının mikrofilmi geçti. O'nu hayâli "Altındağ Yayınevi" adıyla yayınladım.
Ne kadar basit değil mi? 
"Rıza Nur'un ingiltere'de olan hatıratının mikrofilmi bir anda Kadir Mısıroğlu'nun eline geçmiş ve o da 'yayınlayıvereyim bari' demiş."
Ve devam ediyor Mısıroğlu:
Almanların benden gayrisine oturma müsaadesi vermemesi üzerine, hep birlikte ingiltere'ye geçtik." 
Almanya'nın kabul etmediği Kadir Mısıroğlu'nu ingiltere bağrına basıyor. "(Yeni Mesaj,28 Mart 2012)
Rıza Nur'un ingilizlerin elinde olan hatıratını yayınlayan Kadir Mısıroğlu'nın sığınma yeri de ingiltere oluyor.

Son söz:
Bazı kişiler de Atatürk'ün annesini dillerine dolamışlar onun namusuna dil uzatmışlardır. Hazır Atatürk'ten bahsetmişken, bu Atatürk düşmanlarına da  Neyzen Tevfik'in mısralarıyla cevap verelim:

Esir iken mümkün müdür ibadet?
Yatıp kalkıp Atatürk'e dua et.
Senin gibi dürzülerin yüzünden,
Dininden de soğuyacak bu millet

işgaldeki hali sakın unutma
Atatürk'e dil uzatma sebepsiz
Sen anandan yine çıkardın ama
Baban kimdi bilemezdin şerefsiz
--spoiler--