bugün

osmanlıca'da satılmış eşya anlamına gelmektedir.
ocak aylarında 2.5 milyon dolarlık yatırım alan sinema severlerin yeni gözdesi.
http://mubi.com/ sitesinden ulaşılabilecek, film aşıkları için takip edilesi film sitesi. son haliyle çok değişime uğramış olsa da, filmler hakkında yorum yapabilir paylaştıkça da bu güzellik çoğaltılabilir.*
gitgide artan arşivi de mutluluk kaynağı.

çok şaşırarak sözlükçülerin mubi sayfaları diye bi başlık nasıl yok diyorum ve ekliyorum; sevindim, sanatı alet ederek tanışma ayağı hiç olmazdı zaten.*
son halinden pek memnun olmasam da gönüllerimizde taht kuran site. hem kendi listeniz oluyor,hem filmleri puanlayabiliyorsunuz, hem arkadaşlarınızın filmlere verdikleri puanları ve onların listelerini görüyorsunuz, fragmanlara ve yorumlara kolayca bakabiliyorsunuz, belli bir ücret karşılığında filmleri de izleyebiliyorsunuz. sinemaseverlerin kesinlikle üye olması gerektiğini düşünüyorum.
tam bir dümen sitesi lan bu.

açık ve net dümen yani, facebook sayfalarında 90.000 kişi var yalandan ve hikayeden.

alexa değerine bakıyorsun ve alexa üstünden türkiye sıralamasını 5000 küsür veriyor sana.

google niye yakalamıyor acaba? 8 ayda bir güncellenen veri tabanları olduğu için mi?

google üstünden, izle filan yazınca mubi sonucunu vermiyor o yüzden.

birde film izlemek için paramı veriyorsunuz?

ne kadar çok enayi insanlar varmış böyle?

yatırımcısıda ayrı aptalmış diyorum.
online film izleme sitelerinde kolayca bulamayacağınız birçok filmi bünyesinde bulunduran sitedir. kullanıcıya her gün yeni bir film sunuyor. ancak uzun süreli üyelik sonucunda artık "yine mi bu film" dediğimiz durumlar yok değil.
her neyse, 30 gün boyunca ücretsiz üyeliği denemek isteyenler bu linkten faydalanabilir : https://mubi.com/tell-a-friend/global/wn5efu2
olumsuz eleştiriler de alıyor ama ben anlamadım gayet kaliteli filmleri seçip önüne koyuyorlar. yönetmendi yorumdu bu film nasıl ki acaba hımpfss diye araştırmana gerek kalmıyor. her koydukları filme aşık olacaksın diye bi şey yok da hani mm ne izlesem filan derdi yok çünkü adamların seçtikleri filmler zaten iyi filmler istisnalar olabilir orası ayrı.
pek populer kültür yeri değil ondan da o kadar seveni yok sanırım bi de üyelik ücretli filan diye. ama şöyle de bi şey var rahatlık veriyor insana torrent kullanmayı biz de biliyoruz eşek değiliz ama öhöö arican indircen altyazısı osu busu. hem sanal film arşivi yeri beğendiğini yorumla istersen yorumlama istersen beğenme. ben afişlere bakınca unutmuyorum mesela aa şu şuydu bu buydu diye öteki türlü bazı filmler hafızada kayboluyo yaa şunun sonu neydi ki vesaire. orada da öyle bi sistem var izlediklerini yorumla beğen koy kenara baktıkça tazelenir hafızada.
şu da var ama ne bileyim daha atıyorum the green mile ya da ne var işte kültlerden forrest gump filan izlememiş adamın da pek işi yok zaten orada.

Not: siteyle ilgili herhangi bir ticari kar amacım, rant durumum, düzeyli düzeysiz herhangi bir ilişkim yok * sadece film seviciyim.
desteklenesi, güzel fikir. 30 gün boyunca her günün 1 filmi var, her gün bir film listeden kaldırılıp yeni günün filmi yükleniyor. kült, bağımsız, büyük gişe, festival demeden her yerden her türden filmle karşılaşabiliyorsunuz. arada türk yönetmenlerin filmlerini görmek de ayrı güzel.
30 günlük deneme sürümü de mevcut. sitede kendiliğinizden değil başkasının linkinden üye olursanız hem siz hem üye olduğunuz insan kazanıyor, birbirimize destek olalım sinemaseverler * https://mubi.com/tell-a-friend/global/1aofiz4
30 gün boyunca eğer abone değilseniz sitesinde günün filmini izleyebiliyorsunuz. eğer ücretli aboneyseniz ise bu süre içinde kullanıma açık filmleri istediğiniz yerde izleyebiliyorsunuz.

platformun güzel yanlarından birisisi çok sayıda dil ve altyazı tercihi sunuyor olması. benim gibi sürekli yeni bir dil öğrenme hevesine sahipseniz altyazıları vs. ile kendinizi geliştirebilirsiniz.

fiyatı da sunduğu kaliteli yapımlara uygun denilebilir.

klasiklerin yanı sıra çok sayıda festival filmi arşivine de sahip, ancak dediğim gibi 30 günde 30 film aktif olduğun için sadece onları izleyebiliyorsunuz.
deneme amaçlı üye olmuştum ama filmler çok donuyor. ilk başta geçici bir şeydir dedim ama üç haftada bir film izliyebildim. buraya kadarmış mubi allah a emanetsin.
Tüm üniversite öğrencilerine ücretsiz olan fim izleme platformun. Siz bakmayın “sinema tv öğrencilerine ücretsiz” dediklerini, her öğrenciye ücretsiz. Bu iyilikleri için kendilerine buradan teşekkürlerii iletiyorum.
Güzel filmler seçip gösteren streaming film uygulaması. Süreli olmasa güzel olurdu.
istanbul film festivalinin filmlerinin hali hazırda bulunduğu güzide bir site. Şu an bir tanesini izleyeyim diye hevesle açtım ama sürekli film donuyor, yarım saatte on dakikasını zor izledim neredeyse. Bu saatte internet kullanan da yok evde benden başka. Siteden mi kaynaklı, internetten mi bilmiyorum da bi tadım kaçtı yani. Neyse 5 saate biter herhalde film, bakalım.

Edit: pes ettim, dizi izliyorum. Thx mubi, keyfimin içine ettin.
Online film izleme servisi. Ödüllü filmler oluyor.
Genellikle festival filmlerini yüklüyorlar, filmlerin süreleri var sonrasında platformdan kaldırılıyor. Öğrencilere ücretsiz.
Tüm öğrencilere mezun olana kadar ücretsiz üyelik kampanyasını kaldırmışlar. Halihazırda üye olan öğrencilerinki ise devam ediyormuş. Bir ara onaylatırız diye öğrenci kimliğimi doğrulamamıştım. Şimdi sinirden telefonu kemiriyorum.
online film izleme sitesi. internette kolayca bulamayacağınız birçok film var. ben zaten birkaç siteden film izlediğim için ve derslerim ağırlaştığından vakit ayıramıyordum ve üyeliğimi iptal ettirmiştim geçen aylarda. meğer iptal edememişim, kredi kartı ekstremde görünce anladım. 'bir türlü iptal ettiremedim, öğrenciyim' diye mail atınca öğrenci olmamdan kaynaklı benden aldıkları ödemeleri geri kartıma iade edip üyeliğimi iptal etmişler, oysa iade gibi bir talebim yoktu. ve bunlar sadece iki günde oldu. yani en iyi tanım şu ki üyelerine saygı duyan ve sorunları üyelerini kazanmaya yönelik çözen harika bir site.
mubi güzel bir platform. yayınladıkları filmleri kesinlikle özenle seçtiklerine eminim. fakat cihangir solcusu cahil tavırları olan bir sosyal medya ekibinin elinde olduğuna da eminim. onlardan kurtulsalar iyi olur. iyi filmler sadece cihangir solcularının malı değil.
Film diye açıyorsun yetişkin filmi çıkıyor. Arkadaşlar ben sanat bilmiyorum ama galiba tek hata ben olamam.