bugün

Önüne yattiklarin bile kurtaramaz seni Mazlumun ahini aldin bir kere "Kulagindan tutar geçmişini s.ker atarim" dedin!
asılacağı zaman ip nereye geçecek sorunu çıkartandır. en iyisi asmamak gibi.
şimdilik son gülen olmuştur.
yine dört ayak üstüne düşen boyunsuz paşa.
(bkz: kulaklarından tutar geçmişini siker atarım)

yüce divan'a gönderilmeyen isim.

görsel

bu dünyada aklandı. yersen.
tarihe rüşvetçi bakan olarak kazınan bir isimdir muammer güler.

tarih kendisini bu şekilde anacak. bu utanç ona da yedi sülalesine de yeter. halkbankası'ndaki batık parasını soruşturmaya gerek görmeyen biri olarak hatırlanacak.

batık 908.000 lirayı görmezden gelen bakan. neredeyse 1. milyon lira. adamın umrunda bile değil. para iç edildi ve kendisi şikayetçi bile olmadı. kaldı ki şikayetçi olmayan tek kişi.

ama ak apak. her türlü.

ahlakınızı sikeyim orospu çocukları.!
red 258, kabul 241.

bunu da kurtardılar.
oğlunun evinden çıkan paralar için bilgim yok diyen şahıs.

tabi ki bilgin yok, hiç olur mu?
faizle geçinen "müslüman". biz bunlara şüphe ile yaklaşın dedikçe akpperestler yok onlar dindar diye havladı. işte sizin adamlarınız.
http://www.habervaktim.co...n-kaynagini-acikladi.html

Muammer Güler, evdeki paranın 2006’da 40 taksitle 260 bin liraya alınan evin 2013’te 1 milyon 650 bin liraya satışı karşılığında protokolle alınan miktar olduğunu söyledi. Güler ayrıca, “annemin amcasının oğlunun oğludur” diye tanıttığı ve Reza Zarrab’ın yanında çalışan
--spoiler--
Rüçhan Bayar’a oğlunun 4 yıl önce verdiği 1 milyon 400 bin liranın “nemalanarak” 2 milyon 50 bin dolara
--spoiler--

ulaştığını belirtti. Köylü, “Onu öyle izah ediyorsunuz, peki” derken, bir milletvekili “Daha çalışma hayatının başında oğlunuz bu parayı nereden getirmiştir sizce? Siz bürokratsınız, hanımefendi de öğretmen. O rakam o tarihlerde nasıl bir araya geldi?” diye sordu.

Güler şu yanıtı verdi:

“Benim bu konuda size verecek bilgim yok. Yaptığı işlerdeki kazançlarını banka dışında değerlendirmiş olabilir. 2007’ye kadar yurtdışında, yurtiçinde değişik işler yaptı, oradan kazandığı kazançlar olabilir.”
konuşma şekli ve hitabeti ile türk halkının sevgisini kazanmış Türkiye eski içişleri Bakanı.

ayrıca babam olsa daha fazla sevemezdim dediğim kişilerden biri.
öne yatma konusunda ihtisas yapmış hızlı ve garip konuşan eski bürokrat yeni milletvekili bakan neyse işte anladınız siz onu.
koka kola kendisine pek süperkulade pek şukela bi jest yapmıştır...

görsel
sesinin bu kadar çok çıkması suçluluk psikolojisindendir. baktığında hayatında başarılar elde etmiş vali olmuş bakan olmuş bir insan nasıl bu kadar midesiz olabiliyor anlayamıyorum. yaptığın kesin olarak belli be allahsız hala nasıl soruşturma açılır bakana diyorsun.
sayın bakanın konuşmasının bir kısmını dinledim. gözlerim faltaşı gibi açıldı. aklımda kalanlar masumiyet karinesi, dinlemeler yasadışı, savcının yetkisi yok, üst olarak başbakandan izin alınmalı idi, başsavcının haberi yok, yasadışı yolla edinilmiş deliller derhal yok edilmelidir, bu bir kurgu v.b. bakan zafer çağlayan gibi bir açıklama bekliyordum ama göremedim. usul mü hatalı içerik mi. hepsi mi hatalı.

gittim acı bir kahve içtim, bir kahve daha... yaşlanıyorum herhalde anlatılmak istenileni anlamadım...
allah tarafından günah işlemekten münezzeh olarak yaratılmış zat. siz nasıl olursunuz da bu şahsa soruşturma açarsınız? bakan o bakan.
17 aralık sürecinde makam ve mevkisinde sallantılar olan devlet büyüğümüzdür.
bir zamanlar osurmaz sıçmaz kızlar vardı. şimdi bunlar var.
--spoiler--
Bu soruşturmada bir bakan şüpheli olarak addedilmiştir. Bir bakan şüpheli olamaz.
--spoiler--
yarıldım.

görsel
Amcasının vefatının Cenazesine Akpartiden kimse katılmamıştır.
ARADIM GECEN KANKAMI SAYDIM SOVDUM BU HERIFE. O KANKASIYLA BIZE SOVMUS DIYE.
Parayı ver önüne yatsın.
boynu yok,fikri var.
kaseti doldurulmuş çıkması beklenen bakanlardan biridir.
halkın vekili imiş.