bir sozluk yazari*
hızına yetişmesi zor ,sinema konusunda hareketlenmeye yol açan yeni sözlük yazarı,hoşgelmiş...ayrıca rougedaş *
(bkz: microsoft diagnostics)
tahminimce beni yanlıs anlamıs sozluk yazarı
most significant digit: genellikle ikilik tabandaki sayılarda, en soldaki basamak en yüksek basamak.

ayrıca (bkz: lsd)
bazı online oyun sitelerinde** "müsade"nin kısatması olarak kullanılan kısaltma. (bkz: ne dedim ben)
merck sharp dohme'un kısaltması.
mustafa şevki doğan'ın kısaltması.
kimsenin söylemediğini söyleyen insan. aptal bir şeyi 1 milyar kişi de yapsa o şey yine aptaldır zihniyetindeki insan.
sözlük ü bilgi entryleriyle doldurmaya çalışan bilgili yazar.*
aktif eğitim sistemindeki açılımı 'modül sonu değerlendirmesi' olup, 2 haftada bir bütün dersleri içeren 2 saat süren sınav demektir. *
bir musicman stingray sahibi olan üstad nitelikteli yazar..başarılar...
msd ile sigara iciyorum programının yapımcısı ve oyuncusu.
girmis oldugu muzik temali entrylere bakilirsa, saglam basci olabilitesi yuksek, saygilarimi sundugum yazar.
kaliteli bir yazarımız. her ne kadar bana boş bir yazar dese de canı sağolsundur. hatta "boş mu! canın sağolsun" dur. kendimi geliştirmek için entrylerini okuyorum. aramızda bir husumet yoktur, ben şefkatli bir insanım. laf çakmak için yazılmamış bir entrydir bu yazdığım, ben şefkatli bir insanım. moderatörlere duyurulur.
(bkz: ben sefkatli bir insanım)
(#4176147) nolu entry sinden anlaşıldığı üzere avrupa yakası hayranı yazardır. ya da belki de gülse birsel'in ta kendisi. *
sözlükteki bölücü olmayan her açıklamayı faşistlik olarak gördüğünden faşistlikten yakınan yazar.
kusura bakmasın ama kendi milletini yermenin demokratiklik olarak nitelendirildiği bu yerde bir de kendi milletini övmenin faşistlik olarak nitelendirilmesine izin veremezdik...
yavru kurttan yavru çakala saygılarla...
kendisinden acilen bir yobaz tanımlaması beklenen yazar kişisi.
#4568512 izlediği bir belgeselin * ardından yaşadığı deneyimleri sözlükçülerle paylaşması iyi olmuştur yazarı. neyseki bahsettiği sorunu ben yaşamadım, kendisine acil şifalar diliyorum.
herkesin #4639800 girisini okuması gereken yazar. çok güldüm amk. neredeyse iyi ki basur olmuşsun diyecektim bu ulvi bilgileri böylesine mizahi bir dille okuyabilmeme sebep olduğun için. lakin o zaman o ulviyetin benim de götüme kaçması gibi bir durum hasıl olurdu ki bunu istemeyiz.* zira temasal olarak değindiğin konu bunun yanlışlığına da değiniyor. gece gece güldürdün beni hacı eyvallah. ara ara okurum ben bunu. hayat dersleri yazdığında çak bir mesaj bana öğrencin olayım.*
msd'den kastı modül sonu değerlendirme ise kader arkadaşım olan yazardır.
uzun girilerinin müdavimi olduğum yazar. lan olm harbi çok şey kaybediyorsunuz. az okuyun len.

(bkz: #4646028)
goodyear lastiklerinin şantiye tipi lastik deseni.
1. nesil yazarlardan birinin fake hesabı. kısa bir süre sonra o 1. nesil yazarıda açıklayacağım.
(#10413619) nolu entrysinde ne kadar apaçi olabileceğini, pardon, klavye elindeyken ne kadar gaza gelebileceğini gösteren yazardır.

(bkz: aman diyeyim ben sana)