1. 1.
  kendisi isvecte yasayan bir ara almanca kursunda birlikte oldugum fırınının patlamasını kahkahalar atarak analatcak kadar neseli olan kız.bildigim kadarıyla boy friendleri hep avrupalı oldu.yabancıların pesini bırakmadıgı,koklerinin anglo saxonluga kadar gittigini dusundugum arkadasım.internette 5 dakka online goremedigim zamanlar oldugunu dusunurdum onceleri ama artık avrupayı gezmekden giremedigine karar verdim.ablaları isvecte ingilizce ogretmenligi yapmaktadır.kendisi ise yapabilme yetkisine sahip olmasına ragmen gezip hayatın tadını cıkarmaktadır.okuldayken kendisine ingilterden kitaplar gelirdi bir tanesi webster sozlugu gibi kocamandı (clarissa) herkesi sasırtmıstır ve kıskandırmıstır.lord of the flies ve william golding uzmanı oldugunu dusundugum dost.
  3 ... ancientmariner
 2. 2.
  sözlüğe yeni gelmiş yazardır. hoşgelmişir. hemşodur, daha bir sevilesi yazardır.
  ... oylumunelumune
 3. 3.
  bu aralar sözlüğe pek takılmayan, birgün beni tariflerini vermiş olduğu kokteyllerin tadına bakmaya çağarmasını dört gözle beklediğim ayrıca burada olma sebebim, canım arkadaşım.
  1 ... scarlet
 4. 4.
  kör yazar. ben de sağır. körler sağırlar birbirini ağırlar ilişkisi içersindeyiz. *
  1 ... scarlet
 5. 5.
  an itibariyle bilimum meyve ve bilimum zerzevatın ingilizce karşılıklarını sözlüğe kazandıran yazar. ellerine sağlık diyor artı oyluyoruz.
  ... arude50
 6. 6.
  Denizli deki oku tanimini cok dogru anlatan kisidir.
  ... reun 7
 7. 7.
  ingilterede zirve duzenleyecegim yazar.de ka organizasyon a.s. un londra ayagini olusturacagizdir. gazamiz mubarek olsun.
  1 ... scarlet
 8. 8.
  bir yemin ettim ki donemem yazari. *
  1 ... scarlet
 9. 9.
  18 ocakta dogum gununu kutlayacagimiz oglak kisisi.
  1 ... scarlet
 10. 10.
  nickini mis viking diye okuyunca canim o vayking diyen duzeltici yazar.
  1 ... scarlet