bugün

google chrome varken yüzüne bile bakılmaması gereken browser'dır. zaten istesenizde bakamazsınız yüzüne. yarısı gözükmez çünkü ekranın. boktadır. durmadan çöker durur. paso güncellenir. ama bi boka yaramaz.
ben chrome'u sevmiyorum arkadaş diyen varsa da opera kullansın derim..
rc 4 çıkmıştır, kendine tekrar aşık etmiştir.

http://www.mozilla.com/en-US/firefox/RC/features/
4 RC sürümünde tablar yükseltilmiş ve şekilleri değişmiş. daha ucuz bir görünüm olmuş. beğenmedim.
4.0 versiyonuyla google chrome'dan vazgeçmemi sağlamış tarayıcıdır.
21 milyondan fazla kullanıcının indirdiği tarayıcı.

Ulen ben yeni öğrendim ilk bir milyona girmek bile nasip olmadı...
4 gündür yeni sürümünü kullandığım program.
hissedilebilir olarak hızda değişim var fazlasıyla. Ayrıca chrome un mozilla dan görünüm çalmasından sonra mozilla nın da opera dan görüntü çalması garip olmuş.* ama gayet şık, güzel ve hızlı.

programı ilk açtığında bekleyenler varsa firefox preloader öneririm. tabi interneti sık kullanıyorsanız preloader ı sadece mozilla yı kullanacakken açın, bilgisayar açılışında otomatik olarak açılmasın.
4.0 sürümüyle ekrandaki az kullanılan tuşları uygun şekillerde gizleyip sayfanın çok daha fazla alanının kullanılabilir hale gelmesini sağlamış, hız anlamında kendini aşmış, eklenti desteği hala rakipsiz sayılabilecek, opera'dan hızlı chrome'dan yavaş explorer'dan güvenli safari'den kaliteli internet tarayıcıdır.
4.0 sürümüyle, alışagelmiş arayüzünden biraz farklılık göstererek, iyi bir şey yaptığını sanan tarayıcıdır. 213123 kere yeni sekme yerine yeni pencerede açıyorum linkleri.
4.0 sürümüyle iyi bok yemiş tarayıcı.
yeni versiyonuyla beni çıldırtmayı başarmış tarayıcı. google'dan arama yapıp yeni sekmede aç dediğim zaman erotik reklamlar çıkıyor kimi zaman. tövbe yarabbi. nerde hata yaptım arkadaş ben.
twitter'da günlerdir problem yaratan web browser.

chrome'da böyle bir probleme rastlamadım henüz.
iyice ne kadar berbat, iğrenç bş oldun sen böyle yaa.
(bkz: babanı da sevmezdim)
candır, sempatik tarayıcıdır. o değil de bu f11 olayı süpermiş!
son oturumu kurtar dediğimde karşıma google çıkararak benle daşşak geçmiş sunucudur.
firefox 5 beta 1 sürümü kullanıma sürülmüş tarayıcı.
indirmek için : http://inci.ca/ule44fsr45
zoom özelliğinden ötürü sayfayı büyüterek kullandığımdan, kendisine sözlük için katlanmaktayım. sözlükte vs. gezinirken durduk yere cpu'nun ve ram'in yükseklere çıkması kararsız çalışması durumunda yeniden başlatıp kaldığım yerden devam ettiğim tarayıcıdır. bilgisayarımda mis gibi kasmayan google chrome'de yüklü olup maalesef zoom özelliği sözlükle uyumsuzluk gösterdiği için yüzüne bakmamaktayım.

(bkz: paranla rezil olmak)
bu tarayıcının kuşkusuz en iyi özelliklerinden biri eklenti destekleriyle daha da işlevsel hale gelmesi. chrome ve opera'yı bilmiyorum ama ie hem görüntüsü hem de işlevleriyle daha profesyonel maksatla kullananlara hitap ederken, firefox her kesimin kullanabileceği daha sempatik bir bir tarayıcı. ancak bir yandan portları açma konusunda bir gerçek var ki, ie daha başarılı ve hızlı.. bunu fark etmeme rağmen yine de quick fox notes ve read it later eklentileri bile firefoxtan ayrılmamı engelliyor. ie, biraz firefox'a özenirse vazgeçerim gibime geliyor.
bir chrome değil.
en iyisi olmayan fakat alıştıktan sonra vazgeçmesi çok zor olan, özellikle sık kullanılanlar çubuğunun basitliğiyle safari'ye geçişimi engelleyen yazılım.
video indirmedeki başarısından yana kendisini bir daha tebrik etmeyi planlıyorum.
nete sadece onunla girdiğim, diğerlerini direkt elediğim yazılım.
google chrome'dan sonraki favori tarayıcım. 4'üncü sürümünü yükledim, chrome kadar hızlı diyebilirim. arada ordan giriyorum değişiklik olsun diye.
--spoiler--
an iyibariyle firefox 5 mevcut diye bir ileti çıkmıştır.
--spoiler--
hardwaremania'nın mail yoluyla ftp adresini bildirdiği internet tarayıcı.
Görsel olarak internet explorer'dan daha iyi. Gif dosyalarını trasparan olarak açar. Kendisine ait temaları var, dosya indirme özelliği var. Google Chrome yada Mozilla Firefox.