bugün

hoşgelmiş 7. nesil yazar. upuzun entarilerini merakla bekliyoruz!
sevgi pıtırcığı, dünya tatlısı insan. hoşgeldin.
çok güsel bi hatun. 91 doğumlu. evet. yalarım...
sözlüğü yazmaktan ziyade okumak için kullanan yazarlardan. bıkmadan usanmadan okuyor efendim durduramıyoruz!
kaç yaşında olduğu merak edilendir.
gençler, eğlendik, güldük dağılalım. bir test yapalım dedik bokunu çıkardınız. entelpiposu ve oronin bu teste yaptığınız olumlu katkılar için teşekkürler. ikinizin de ağzına sıçıcam, hayvan herifler. hani ben kendimi sapık bilirdim, karıya kıza yavşıyorum diye ama gelen mesajları görünce hem cinslerimin bu kadar tabiri caizse yavşak olabileceğini tahmin etmiyordum.
arkadaşlar sakin olun morphi evli. benim de arkadaşımdır. eğlendik geçti gitti uzatmayın artık.

hakkını da yemeyelim çok güzel bir abimizdir.
entelpiposu hollada'ya gaçak emmoğlu, bizi oralar paklar.
lookin seni de aramıza alalım gardaş, gutu gutu pense oynarız.
aklıma galatasaray sözlükte yapılan test geldi.

orada da siyasi amaçlı bu tarz bir test yapılmıştı. ve bir sonraki gün mod'lardan biri bu olaya katıldığı için büyük olaylar olmuştu.

bence test amacına ulaşamadan çok kısa sürede bitti. biraz daha süre verse sözlük abazanları olarak kendisinin ip adresinden tutunda ev adresine kadar bulabilirdik.

az önce titanik reis bana arkadaşın takıldığı mekanların forsikuer bildirimlerini attı.
(bkz: vay anam vay neler dönmüş serhat ya)
sosyal denemeci sözlük kullanıcısı.

ne kadar saçma işler peşinde olmak bu ya hu!
hergün onlarca kadın kullanıcı zaten "resim" paylaşıyor bu ortamda. ne deneyeceksen dene işte, al sana fırsat.
bence kadın kimliği ile giriş yapan erkek(!) yazarlar, bastırılmış eşcinsel dürtülerini ortaya koyuyor bu yolla. başka izahı yok bunun. bir erkek neden diğer erkeklerden iltifat almak ister ki?
ortamlarda sosyal deney yapıyordum dersin kim bilecek.