1. 1.
    Yeni nickim sözlük alemine hayırlı olsun.
    ... morfinligeceler
  2. 2.
    Olay türk birinin keçiye tecavüz etmesi olunca keçiyle ilişkiye giren adam diyeceğiz ama siz aynısını bir kürt yapınca eşek siken kürt diye aşağılayacak özellikle de ırk belirtecek ve belli bir ırkı hedef alarak içinizdeki pisliği kusacaksınız rahat rahat Ha öyle mi?

çifte standart a bak sen.

Empati kurun diye söylüyoruz ama empati kurmak, haklılığıma hak vermek yerine öyle değil böyle diyeceksin demek mi daha doğru geliyor?

Hiç samimi değilsiniz.
    3 -3 ... morfinligeceler
  3. 3.
    ırkçılığa karşı bir yazar. amacı ne olursa olsun o şekilde bir başlık açmamalı.

yanlışa yanlışla cevap vermemek yeğdir.
    3 -1 ... bir klonu cok sevdim
  4. 4.
    Herkese anladığı dilden konusacaksınki kafasında bir şeyler uyandırabil. Biri senin damarına dokunuyorsa hissettiğin acıyı onun damarına dokunmadan hissettiremezsin Zira ırkçılık yapan adamdan nazik bir dille anlayış bekleyemezsin.

O şekilde bir başlık açmak sana göre doğru değil,senin baktıgın pencereden hersey toz pembe.
    Baslık sadece ırkçılık yapanları kudurttu.
    Irkçı olmayan adam zaten başlığın anlamsız olduğunun farkında ki ben de türklerin hayvan tecavüzcüsü oldugunu iddia etmiyorum aynı şekilde kürtlerin de. Sadece Kendini tertemiz ve mükemmel sananların gözlerini acmaya calışıyorum.

insanlık kurtarır bu dünyayı.
    Milletçilik, milliyetçilik değil.
    2 -1 ... morfinligeceler
  5. 5.
    ırkçılık yapmıştır. onun yaptığını bir türk kürtler için yapsa ırkçılık faşizm ühühü diye ağlıyordu burada.

kaldı ki o adamın türk olmadığı belli kardeş. trollüğünü de al yallah.
    1 -3 ... iskit saka fatih