bugün

yumruk yiyince gozleri moraran butun muslumanlari gay ilan edebilecek yargi.
mor renginin asaleti + gs nin asaleti = gs nin mor forması

bir forma cemil ipekçi'ye bu kadar yakışır.
ulu sözlüğün butonlarının mor olmasından dolayı aklıma bir çok soru getiren önerme.

edit: zoruna mı gitti? galatasaraya ibne derken iyiydik?
(bkz: hepimiz gay iz o zaman)
(bkz: uludağ sözlük renk dizaynı)
(bkz: hanım koş bana aldığın o tişört nerde)
kendini bilmezin biri çıkıp bunu söyler, diğer kendini bilmezler de bunu parola yapar. ama unutma;
(bkz: koyun kefene armayı yine giyeriz formayı)
şunu görene kadar bende öyle zannediyordum.

görsel

sonradan fikrim değişti tabi.

edit: ay ay ay. utandılar abisi utandılar. gel gel kucağıma gel. yazık.
şimdi olaya objektif yaklaşalım. yaklaşamayanlar için "adam olun len iki dakka tarafsız ol dedik lan!" diyor ve sözlerime başlıyorum.

türkiye'de bundan bir sene önce deseler ki topların rengi nedir diye yüzde doksandokuzumuz pembe ve mor derdi. şimdi sırf bir kulüp mor forma yaptı diye mor gay rengi olmaktan çıktı mı? hayır. hiçbir şey buna engel olamaz. olmamalı. bu fomrayı alanlara tavsiyem iade edin veya kız arkadaşınıza hediye edin. sonuç olarak; tanım yapalım. mor gay rengidir ve doğru bir önermedir.
o zaman yenildiğinde moraran yada gs kupa aldığında moraran tüm anti gs'lilerdemi gay oluyor merak ettim doğrusu.

(bkz: saçma)
bunu diyen insan bengay'i duyunca da komik bir şey duymuş gibi kıs kıs gülüyordur.
osmanlının saltanat rengidir. şehzadelerin elbiselerinin iç astarları mor olur. padişah kaftanları da mor dilikilirdi. *
mor forma giyenler tarafından mikilmişler cemiyeti tarafından doğrulanmış hadise(ymiş).
(bkz: öyle bir tespit yapmak ki aptallığını tüm dünyanın duyması)

(bkz: ben aptalım diye bağıran insan)
bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olanların kabülüdür. bir de araştılarsaydı ya demiş, önce kendin bi araştır.

aksi görüşün detaylı ve destekli analiz için:
http://kirmizisari.blogsp...2009/08/mor-ve-forma.html
ankarada kızılayda gezen çinçin mahalleli bir sürü apaçi tipin üzerinde gördüğüm mor gömlekleri düşününce, doğru olmayan önermedir. başlık açılırken dikkat edilmelidir, zira çinçin mahalleli arkadaşlar sözlüğü basıp sorun çıkartabilirler.
geniş bir genellemedir.
ben de o aşşağılayıcı bakışların sebebini merak ediyordum; meğersem, mor giydiğimdenmiş. *
morgıçtan iyidir.
mor giyme tanırlar.
seni yolcu sanarlar.
gel beraber renk seçelim.
kazaya uğrar, benide yakarlar.
*
(bkz: gayler anlatıyor)
(bkz: sözlükte bütün nicklerin mor olması)
(bkz: yok artık)
o kadar eminsen bunu morun yüzüne söyle denilesi bir durumdur. kardeşim biz yokken kimler neyi paylaşmışlar da mor gay rengi olmuş. insan bir haber verir böyle atamayla taksimat olmazki. hem mor da bir renktir. üzerine bu kadar gitmek niye?
sanılanın aksine mor imparatorluk rengidir. gücü temsil eder.
- olum morardın len.
* ne diyon abi bee
- olum mor yakıştı len sana.
* eheh ciddimi?
- tabi len. gözlerin ne güzelmiş senin. saçların...
* abi çek elini fena oluyorum.
*
(bkz: rastgele)
(bkz: bir gun)
(bkz: faq)
(bkz: istatistik)
(bkz: ben)
(bkz: özel msj)

bu butonlara basan gaydır.
edit: ayrıca hepimizin ismi mor renkte gs fb bjk falan farketmez alayımız gayız. *
istediğiniz polemik başladı mı?
(bkz: genç galatasaray lılar rahatsız)