bugün

hoş gelmiş yazar.
(#17526100)artık başlığı olan yazardır.
bir günde çok şey başarmaya çalışan yazar.

Biraz hızlı girdim sanırsam *
benden istediği şeyi paket yapıp göndermem imkansız olduğu için kendisinin gelip alması gereken yazardır.

fakat alabilir mi alamaz mı bilmiyorum.
tespitlerimden bunalan yazar.

onun adına da bir okul yaptıracağım rahat ol kardeşim!.
lise 2 açık ve net.

(#17771018)
kibar, sevecen, hiddetli, kızgın yazar. bu yaşta bu celal bu kadar iyi değil sevgili cancağızım yahu!.*
(#17771026) sadece dalga geçen yazar. ayrıca ingilizce kelimleri türkçe yazmak karakterini yansıtır.
ayrıca ağzı iyi laf yapar, zekidir, bazen hiddetlidir. sucuklu yumurta sever ama tek yumurta olacak.
son olarak tek bir cümleden çıkarım yapabilen yazardaki özgüveni anlayamamıştır.
tanıştığıma memnun olduğum ve bir anda sırdaşım haline gelmiş olan yazar. nasıl oldu bende anlamadım valla *.

ps: dalga geçmeyi sevse de istediğinde cesur olduğunu düşünmekteyim.
10.12.2012 en yardırdığım gün.
Kıymet bilmiyorlar ama olsun ben kendimi biliyorum ya koyver onlar bilmesin.
10 günlük çaylaklıktan sonra tekrar yazarlığına, özgürlüğüne kovuşmuş kişi.
Çaylaklık gerçekten çok zor.
yazdığınız görülmüyor mesaj da yollayamıyorsunuz.
Siz siz olun ünlü birine küfretmeyin götünüze girebilir.
(#18096205) enrtysini okumaya başlar başlamaz dokuzuncu nesil olduğunu anladığım yazar.
(#18139892) şu kenarda dursun.
(#18328129) nick altı yazıp, mesajla hakaret ettiğine göre özellikle bir entrymde kendinden parça bulduğunu düşündüğüm yazar; ama hangi entrym söylemem. işine baksın kafi.
(#18534111) hak verdiğim yazar. çok sinir bozucu bir şey. sürekli kendini konuşmak zorunda hisseden tipler vardır, bunu yapanlar da onlar sanırım. onun yorumuna çok ihtiyaç varmış gibi.
değerli bir yazar.

http://www.youtube.com/watch?v=scq_M7RzGJU
entrylerinden anlaşılacağı üzere 12.5 yalan; ama yaş olarak.
(#18898195) gece gece güldürmüş yazardır.
madem sol frame'de gördüm yazayım dediğim yazar. *
nankör olduğu kadar karamsar da olan, kötü sözlerini hiç sakınmayan, birde süper(!) tespitler yaptığına inanan şahıs!

(bkz: tespit sıçmak) *
(bkz: göte göt demek)
(bkz: tek kusurum bu olsun)
(bkz: 31 uğursuzluğu)
kendine has üslubu olan, doğal ve içinden geldiği gibi davranan bir yazardır. ayrıca zamanla alışıyor insan ona, bir süre konuşmasanız bile tekrar iletişime geçtiğinizde hiç yabancılık hissini yaşatmıyor. memleketime geldiğinde bir de kız bulacağız, oh mis. * *
"Saçlarımı taradım, toparladım ortalığı;
Cay demledim senin için,
Içimde bir terminal kalabalığı.."
nick altıma yazayım da ilgi çekeyim yazarı*

edit: nine eleven ten arkadaşıma yaptığı içten yorum dolayısıyla teşekkürü bir borç bilirim.
Geçen yine sevişiyorum..
Nasıl, hangi ara 1500 entry girmişim. Nasıl bir boşluktaymışım çok merak ettim vallahi.