bugün

yıllardır hep aynı reklam ajansı ile çalıştığı tahmin edilen marka. rekam ajansı akraba falan herhalde, yoksa bu kadar boktan reklam yüzü seçimi bu kadar dandik stratejiyi üstüne para verip satın almak olacak iş değil. kim popüler onu oynat mantığı, saksılı doğuş'u nasıl gözden kaçırmışlar hayret.
(bkz: mondragon)
taffarel'in halefi, muslera'nın selefi.. emektar galatasaray kalecisi..
görsel
iş müracaatlarında hangi vasıfla giderseniz gidin psikolojik baskıya uğradığınız ve kuvvetli muhtemel giremeyeceğiniz firma. bekleme odasında geçen zamanı ve içerde neler gördüğünüzü sorarlar. bilemezseniz falan bey dikkat eksikliğimi var sizde, detaycı değilmisiniz bir sorununuzmu var gibi sorularla ulan nerden düştüm buraya dedirten yerdir. 2 yıl önce giden bir arkadaşım bu tiyoları duymuş ve insan kaynakları müdürüne şunları söylemiş. damacanadaki su bitmek üzereydi. gri desenli halınız var oda sıcaklığı 20 derece muhtemelen duvar saatiniz geri kalmış çünkü benim saatin Greenwich e göre ayarlı....
An itibari ile Düzce'de açılışları var.
Bizim mondragonun lakabı,ona mondi derdik..
babacısımcısı ondan kızına.
Cemaat hangi iş kolunda çok güçlüdür bilir misiniz;mobilyacılık!
Türkiye mobilya sektörünün yüzde 25'i Boydakların kontrolündedir.
Soruşturma sürüyor; ve bu nedenle ayrıntılara girmek istemiyorum. Boydaklara ait kimi mobilya bayilerinin “örgüt şubesi” gibi çalıştığı; paralar topladığı ve bu paraların güç kazanmak için Boydaklara aktarıldığı gibi iddialar var. Bazı isimlerin, “mobilya satış temsilcisi” kimliğiyle il il dolaşarak toplantılar yaptığı, paralar topladığı belirtiliyor. Bunların şehirlere “geçici tayin” yoluyla gönderildiği ifade ediliyor!Düşünün ki…
Boydaklara ait istikbal'in 1100, Bellona'nın 850, HES Kablo'nun 260 bayisi var! Diğerlerini yazmayayım…
Savcılar, illegal bir hücre örgütlenmesi üzerine araştırma yapıyorlar. (Bir dönem illegal sol örgütler kamufle olmak için şirketler kurardı; Gülen buradan mı öğrendi acaba?)
Mondi bayileri de araştırılmalıdır.
güncel Önemli Başlıklar