bugün

kısa sürer fazla entryleri yoktur.
sözlükte mod mu var?
desteklediğim harekettir.
(bkz: elveda sözlük)
iki sözlük moderatörünü seri eksilemekten hallicedir.
(bkz: harakiri)
yapılması pek hayırlı olmayacak davranış.

(bkz: risk budur)
(bkz: beni yakaladılar siz kurtarın kendinizi)
demokrat bir moderatörün silik ya da çaylak yapmak yerine "ne derdin var yapraam" diye sormasına sebep olan seovilik aktivitesidir. "abi ben parmak tiryakisiyim" deyip halini ahvalini anlatınca hoşgörecektir. muhtemelen.
moderatör kimdir bilmeyen bir kişi için doğal olan durumdur. mesela ben bilmiyorum.
Sözlük efsanelerindendir. yanlışlıkla bir mod nasıl seri eksilenir sorunsalı akla gelir. insanın bir anlık fevri kendini bilmez bir halet-i ruhiyede modu eksilemesidir. Akabinde moddan Uçuruldunuz şeklinde teşşekkür mesajı gelebilir.

(bkz: yanlışlıkla dayamak)
(bkz: Yanlışlıkla şeyim kaçmış)
(bkz: yanlışlıkla öldürdüm)
iyi ya da kötü sonuçlarına katlanacağın eylemdir.

(bkz: ya sağlam kanki olursun ya da çaylak)
(bkz: o şimdi silik)
(bkz: çaylaksınız) *
sözlükte yapılabilecek en büyük hatalardan biridir. hele ki bu takıntılı bir mod ise sıçtığının vesikasıdır. bu gibi durumlarda hemen mod'a "şaka yapıyorum alınmadın değil mi?" gibi sevimlilik göstergesi içeren pm ler atılarak geçiştirilmeye çalışılır. tutmazsa çaylaklık günleri tazelenebilir. ayrıca bu pm'nin cevabı ağır da olması muhtemel arkadaşlar dikkatli olmakta fayda var.

(bkz: bunu evde sakın denemeyin)
yapılması gereken şey. emperyalist uşakları!!11! artistler!

not: tehlikeli entry.
canına susamış ibnenin yapacagı seydir efenim.

bilindiği gibi 6 eksiden sonra caylak yapılma olayı hatta ve hatta eger daha önce vukaatı var ise silik olmaya kadar giden uzuuuuunnn ama kesin bir yola kadar gidiyor.

tehlikelidir seri eksilemek yerine arkadaş tutup her gün onlarla birlikte 6 eksi vermek moderatörün intihar etmesine sebep olacaktır.

sürttürmekten de zevk almayı bileceksin. bu teknolojinin ben.. ehe yok lan eksilemedim. ühü