bugün

sözlükte ne bok yerlerse yesinler herhangi bir yaptırımla karşılaşmayan yazarlardır. istediğiniz kadar gammazlayın, istediğiniz kadar bir derdim var butonunu aşındırın kendileri aleyhine hiç bir sonuç çıkmayacaktır. sebep ise muhtemelen (bak hala inanmak istemiyorum) torpilli olmalarındandır. bazısı gerçek hayatta arkadaştır gülünüp geçilir, bazısı yatakta arkadaştır senin için sözlüğü yakarım ulan yalanı atılır, bazısı ise sözlüğün tık sayısını arttırdığından dolayı görmezden gelinir.
işin kötüsü o kişiler ise kendilerini çok iyi bilirler. az sonra eksilemeye başlarlar.
(bkz: moderasyon bugün senin neyin var)
artik bu sozluk bir seye kizipda hemen gelip modlar soyle yapiyor boyle yapiyor diyenlerden bikti. isler yolunda gitmez istenilen sonuc alinmazsa hemen modlara bok atma politikasi. beni bile bunaltiyor artik. ayrica hicde samimi degil. kimsenin tinladiginida sanmiyorum.
bir yazar düşünün ki silinen bir yazarın neden silindiğini moderasyondan öğrenebiliyor (ki gerçekten söylenmemesi gereken bir neden) ve gelip "aslında bunun için silik oldu, yaaaa" diyebiliyor. nereden öğrendin sen, nasıl bilebilirsin ki denildiğinde ise "ben bilirim, karıştırma" diyebiliyor. işte böyle yazarlardır, işte böyle modlardır, işte böyle bir ilişkidir.
tartışmaya hiç gerek yok. moderasyonun bir numara torpil geçtiği adam lefter bartu de souzadır. galatasaraylı futbolculara ağzına geleni söylüyor ama hiç çaylak olduğunu görmedim.
Feyk hesap alıp sözlükte alay edip hala silik yemeyen tiplerdir. Bir tanesi moderasyona daşşak geçti resmen. Bir derdim vardan yemek tarifi falan sohbeti yaptı bunu burada yayınladı ımm şey midir nedir hala kendi hesabı ac dc dinleyen kız burada yazıyor. Nerden geliyor bu torpil? Karışmıyoruz neyse.
uludağ sözlük moderasyonu komedisinin önemli bir boyutu. özel mesajla küfür ederler, bir yaptırımla karşılaşmazlar; müptezel mahiyette entryleri bir türlü silinmez (ya da onlarca entryleri silinir ama bir kere bile çaylak edildikleri vaki olmaz) vs vs durumdaki yazarlardır.
moderasyonla yakın ilişkiler kuran veya kurmaya potansiyeli olan bayan yazarlardır.

edit: for example; (bkz: cicekli siirler bayim)
(bkz: moderatör kanka arama ilanları)
(bkz: zall)

evet, bir de patronmuş gibi davranıyor utanmadan.

silik yesin.
O benimdir efenim. (bkz: #30935810) hâlen daha silik yemedim.