bugün

entry'ler (102)

en yakındaki kitabın yazarı

(bkz: Sulhi dölek)

asgari ücretin 1300 tl olması

yıllardır ara ara uyurum böyle rüya görmedim.

ahiretteki sınavda full sallayıp birinci olmak

Cumalarda yanımdakinden önümdekinden kopya çekiyorum diye diskalifiye edildim. Giremiyorum sınava.

kıraç dinlemiş efsane nesil

Anasıyla babasıyla atv dizileri izleyen nesildir. Zerda vardı bir zamanlar pehh albumü vardı bizde.

on birinci nesil için ders vakti

Okul mu? Ben keyfimi bitirip daha ofise geçmedim. 15.nesilim.

sözlük yazarlarının kötü huyları

Aşırı dürüst biriyim.

yalnızlığın en güzel yanı

Kendinden başka kimseyi düşünme gibi bir olayın yok sorumluluğun yok.

youtube daki vajina ağdası videosu

izleyip saygı duyduğum video.

sözlük yazarlarının uyanma nedenleri

Bir nedenim yok sebepsiz uyanıyorum. Haftaiçi madem uyandım bare işe gideyim diyorum. Haftasonu da madem uyandım yapacak bir şeyler bulayım diyorum.

neden sevgilim yok

Olacaksa tam olsun dediğim içindir. Bende az çirkin değilim tabi. Aşırı dürüstüm. Bu kötü bişeymiş. Çok gülerim o da var kesin. En önemlisi arabam yok. Yüzde 90 bundan dolayı. Fobim var kullanamıyorum ama bunu onlar bilmiyor. Hooop geldik mi önyargıya. Olmuyorsa olmuyor çalışıp kazandığımı kendim yiyorum bende.

yüz üstü uyumak

Soğuk havalarda favori uyku şeklimdir.

sözlük yazarlarının 1 ay ömrü kalsa yapacakları

Çok düşünmedim ama sanırım 1 ay boyunca nefes falan alırım.

sözlük yazarlarının yakışıklılık derecesi

Mütevazi olacağım. 10 üzerinden 11

okuduğun bölümde kendini bulamamak

Mezuniyette keramet vardır merak etme dediğim durumdur.

otobüste parfüm kokusundan kusmak

Otobüste kızlar arasında kalındığında oluşabilecek durum. Sabah sabah o yoğunluk birden fazla tat öğğğ yaptırır. Erkekler arasında ter kokusundansa parfüme şükret. Hemcinslerimi iyi gömdüm. Beyler kusura bakmayın doğruya doğru. 1paket sigaraya 10 lira veriyorsunuz bi deodoranta 8 lira vermiyorsunuz ayıp.

sevgilisi olmayan yazarlar

Elindekinin değerini bilememiş, boynuzlanmış, tipsiz, ilişkiyi beceremeyen, yalnızlığa alışmış fakat bir umut bekleyen yazarlardır. Tipsizlerin içinde bizzat bulunurum.

sokakta bim poşeti ile gezebilen kişi

Başka insanların ne düşündüğünü önemsemeyen kişidir. Alın teri ile çalışır bütcesine göre yaşar.

8 30 daki ders için 6 da uyanan kız

istanbul da yaşayan ve evi okula uzak olan kızdır. Başlarda zorlanabilir fakat hayatın ritmine alışınca normal gelir. Eve geldiklerinde mutlaka uyurlar.

gecenin karikatürü

(img:#865468)

metrobüs kapısının geleceği yeri hesaplamak

Fakirlikte master yapmış biri olarak bulunduğum durağa göre bir iki gözlemden sonra hatasız olarak yapabildiğim hesap. Bunun dışında metrobüsün içindeyken, yolcu gözlemi, doluluk oranına göre kalan boşluklar, durak sayısı vb. şeyleri hesaplayarak stratejik olarak durulacak en iyi yeri belirleyip en kısa sürede nasıl otururum hesabını bile yapıyorum. Ne kadar boş beyinliyim.