bugün

100 ml burberry weekend’i kargo fiyatı olmasan 99 tl’ye akşam 5’te aldım. Ürün gayet güzel bir paket ile ertesi gün öğlen 11’de geldi. Daha ne olsun.
Calvin Klein Euphoria 100 ml EDP Bayan Parfüm şu ürünü kargo dahil feysbukta + beğenmeyle + indirip yapıp 102 liraya 1 günde göndermiş sitedir.
sikayetvar.com daki sikayetleri okuduktan sonra insanı alış-verişten soğutan sitedir. Bazı ürünleri sahte galiba.
günlerdir her internet sayfasında reklamları yayınlanan, kanımca hatun donu olayında aşmış,hiç gereği yokken insanın kanına giren site.
an itibariyle Philips Qg3280 traş makinesini piyasa fiyatının çok çok altında bir fiyata sipariş vermiş olduğum web sitesidir. %15 indirim kuponuyla zaten indirimde olan ürünü daha da ucuza almış olduk. Bakalım sıkıntısız gelecek mi.

edit: bugün itibariyle ürünü teslim aldım. Sıkıntısız ve açılmamış kutusunda geldi. Bugün vatana gidip baktım ve aldığım fiyattan 60 tl daha pahalıydı. Böyle giderse daha çok alış-verişimiz olacak bu siteyle.
Kesinlikle sahte ürün satan site.

Cuma günü rochas man siparişi vermiştim. Az önce geldi ve parfümde herhangi bir barkod olmadığını fark ettim. Kutusunda 3.3 fl.oz. Yazmasına rağmen parfümün kapağında 3.4fl.oz yazmakta. Barkod tarayıcıyla baktığımda rochas olduğunu doğruluyor fakat herhangi bir üretim yılı vb. Bilgi alamıyorum.

Barkod yoluyla orjinal olup olmadığı anlaşılabiliyormuş, bilen varsa yaksın ışığımı. *
piyasa fiyatı 170-180 tl civarında olan davidoff adventure, bu sitede 90 tl, ve 20 tl indirim kuponu ile 70 tl gibi bir fiyata alınabiliyor.

zamanında strawberry.net' ten bile 110 liraya alabildiğim bu parfümün, bu fiyata satılabilmesinin tek bir açıklaması olabilir.

sahte ürün.
calvin klein euphoria parfümün fiyatının (100 ml) boyner'de 279 TL olmasından mütevellit buradaki 94,99 TL'lk fiyatıyla acaba dedirtmiş sonrasında 20 TL'lik üyelik hediyesiyle parfümü 74,99 TL'ye aldırmıştır. aynı gün kargoya verdiler. ürünün barkodunu checkcosmetic.net'ten kontrol ettiğimde 2008 yılında üretilmiş olduğunu gördüm. 6 yıl önceki ürün yani. e koku tabii ki kalıcı olmaz, e fiyat tabii ki uygun olacak. ben zaten böyle bir şey bekliyordum, o nedenle sorun yok ancak buradan alışveriş yapacaklar bu konuya dikkat etmeli. ucuz etin yahnisi de ancak bu kadar oluyor tabi.

edit : boyner'de dün tekrardan bu ürünü inceledim, m-m kozmetik firması getiriyormuş, özetle mizu'daki parfüm orjinal değil. ND kozmetik mizu yazıp arattığınızda ilk olmadığınızı öğreniyorsunuz. bir daha da buradan alışveriş yapmam.
http://www.sikayetvar.com...927/mizu-100-cakma-parfum
mizu olsun, markafoni ya da son günlerin revaçta sitesi bellamola olsun bu arkadaşların parfümleri piyasa fiyatlarının çok çok altında bedelle sunabilmelerinin yegane sebebi raf ömrünü tamamlamaya yaklaşmış ortalama 4 ve daha fazla yıl beklemiş ürünler satmalarıdır. buralardan alınan ürünlerin kalıcılığına yönelik şikayetlerin başka açıklaması olamaz.
Parfümleri su gibidir. Hugo boss ve bvlgari pour home almıştım. Artık tavsiye etmiyorum.
şu ana kadar aldığım 4 parfümün bilgileri şöylerdir;

Bvlgari Man 100 ml EDT Erkek Parfüm 2 nisan 2012 (üretim tarihi) 26.06.2013 (sipariş tarihi)
Davidoff Cool Water 125 ml EDT Erkek Parfüm bilgi bulamadım
Paco Rabanne 1 Million 100 ml EDT Erkek Parfüm 4 ağustos 2012(üt) 20.02.2013 (st)
Bvlgari Extreme Pour Homme 100 ml EDT Erkek Parfüm bilgi bulamadım.
piyasa değerinin çok altında bulduğum bir bakım kitini 17 saat içerinde adresime postalayan şirket. çok hızlılar lan. daha çok alışveriş yapacağım gibi buradan.