bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    100 ml burberry weekend’i kargo fiyatı olmasan 99 tl’ye akşam 5’te aldım. Ürün gayet güzel bir paket ile ertesi gün öğlen 11’de geldi. Daha ne olsun.
    ... ritmik uyuz
  2. 2.
    100 ml lik burbery brit i 109 liraya satarken , 50ml lik olanını 142 liraya satan mantıksız sitedir ... alan varmıdır acaba?
    ... crippax
  3. 3.
    Calvin Klein Euphoria 100 ml EDP Bayan Parfüm şu ürünü kargo dahil feysbukta + beğenmeyle + indirip yapıp 102 liraya 1 günde göndermiş sitedir.
    ... emar
  4. 4.
    sikayetvar.com daki sikayetleri okuduktan sonra insanı alış-verişten soğutan sitedir. Bazı ürünleri sahte galiba.
    -1 ... echoesoffrance
  5. 5.
    çarşamba sabah saatlerinde verilen saat siparişini cuma öğle saatlerinde teslim etmiş e-ticaret sitesi.

hızları sebebiyle tebrik ediyorum.
    ... kurt baltasi
  6. 6.
    günlerdir her internet sayfasında reklamları yayınlanan, kanımca hatun donu olayında aşmış,hiç gereği yokken insanın kanına giren site.
    1 ... seretan
  7. 7.
    an itibariyle Philips Qg3280 traş makinesini piyasa fiyatının çok çok altında bir fiyata sipariş vermiş olduğum web sitesidir. %15 indirim kuponuyla zaten indirimde olan ürünü daha da ucuza almış olduk. Bakalım sıkıntısız gelecek mi.

edit: bugün itibariyle ürünü teslim aldım. Sıkıntısız ve açılmamış kutusunda geldi. Bugün vatana gidip baktım ve aldığım fiyattan 60 tl daha pahalıydı. Böyle giderse daha çok alış-verişimiz olacak bu siteyle.
    ... echoesoffrance
  8. 8.
    reklamı acayip heveslendirmiştir. *

https://video.uludagsozluk.com/v/mizu-com-81737/

... habseligkeiten
  9. 9.
    Kesinlikle sahte ürün satan site.

Cuma günü rochas man siparişi vermiştim. Az önce geldi ve parfümde herhangi bir barkod olmadığını fark ettim. Kutusunda 3.3 fl.oz. Yazmasına rağmen parfümün kapağında 3.4fl.oz yazmakta. Barkod tarayıcıyla baktığımda rochas olduğunu doğruluyor fakat herhangi bir üretim yılı vb. Bilgi alamıyorum.

Barkod yoluyla orjinal olup olmadığı anlaşılabiliyormuş, bilen varsa yaksın ışığımı. *
    ... kuyruk yagi
  10. 10.
    piyasa fiyatı 170-180 tl civarında olan davidoff adventure, bu sitede 90 tl, ve 20 tl indirim kuponu ile 70 tl gibi bir fiyata alınabiliyor.

zamanında strawberry.net' ten bile 110 liraya alabildiğim bu parfümün, bu fiyata satılabilmesinin tek bir açıklaması olabilir.

sahte ürün.
    ... yen dedi yendin