Kazakistan’ın başkenti Astana’da 31 Mart’ta düzenlenecek Miss Kazakistan 2018 Yarışması’nın finalinde yarışan ve S.Seifullin Kazakistan Agro Teknik Üniversitesi'nde okuyan 19 yaşındaki Astana'lı Anastasiya Şimina'Dır.

görsel
Bunca yıllık tekstilciyim böyle kazak görmedîm.
böyle kazak mı olur lan bizim zeytinburnundakiler niye çekik çinli gibi.
kazakistan'daki çekik gözlü turanid/mongoloid kızlar güzel olmadığı için yarışmaları da hep kazakistanlı ruslar kazanıyor. ama turanistler de sanki kadın kazakmış gibi ağızlarının suyu aka aka övünüyorlar. rus o kardeşlerim, rus.
Uyruk kazak köken rus. Ukraynada bunun bin kat daha güzelleri var. O kadar da abartmayın. Alanyaya gelen ruslardan bile çok daha güzelleri var.
normal bi tip işte ak. amma da yokluktasınız.
Rus kazağı olduğu nasıl da belli. Hatta cossack desek daha doğru.
Kazakistanlı dediğin hafif çekik gözlü ve esmer olur.
99 ludur.
Türkiyedeki 99 lular hala minibüse 1 öğrenci uzatip ellerinde kitapları okula gidiyolar.

Doktorlarda ki ela nin annesine benzettim.
en çok galerideki resimlere takıldım; güzellik yarışmalarına katılanlara olmayan özellikler eklerler genelde, dolu gözüksün, sadece görünüş olmasın diye;

seneler önce o zamanki sevgilim miss turkey'de son 10'a kalmıştı ve yanılmıyorsam star tv tanıtımlarında kendisini keman çalan bir karakter olarak görmüştük, değil keman çalmak nota bilmezdi: öyle de boş bir kadındı kendisi.

özet: her söylenene inanmayın, klasik müzik dinleyin. (sonuncusunu ben ekledim)
mustafa sandal görmesin bunu. bana kazak örmeli der çıkar. yeni boşanmışken. *
Anjelika ' yı daha çok beğendim.

görsel
Biz orta Asya yada Rusya derken boşuna çırpınmadık..
Asil bir duruşu ve karizması var. Güzel ama abartılacak bir olağanüstülükte göremedim ben.
20 yıllık tekstilciyim böyle kazak görmedim.