bugün

haberin doğruluğu varsa, miranda bütün erkekler için biter.
kimin koca olacağını merak ettiğim ilişki.

justin bieber ne abla ya ?
Oha ebesinin amı aşkıdır. Hayır miro'da gözümüz yok ama abi justin bieber ya! Dünkü çocuk lan bu!
resmen şoke eden haber, umarim dogru degil, sadece magazin bir dedikodusudur.
hollywood'un en güzel, birbirine en yakisan ciftiydi ayrilmalari baska bir üzmüstür.
o dünki bebe icin evlilikleri bittiyse harbiden beyin yokmus bu miranda'da, tanrim böyle bir sey nasil olur.
bılibırlar isyan çıkaracak demedi demeyin . taksimde tomalar hazır beklesin .
(bkz: attan inip eşeğe binmek)

ablacım sen koskoca Victoria`s Secret meleği ol, sonra git yunan heykeli gibi Orlando Bloom'u boşa, sonra git bu biberle beraber ol.
oldu mu şimdi?
Çocuk istismarına girer.
hangisinin aktif hangisinin pasif olduğunu merak etmekteyiz.
başlığı ilk gördüğümde şaka sandığım aşktır.. Ki inşallah da şaka ya da yalan haber felan olur...
Lan miranda nasıl bi yokluktasın sen?
miranda kerr'in psikolojik sıkıntılı bir yapısı olduğunu gösterir.
harbiden şok olduğum haberdir. sen koskoca legolas'ı bırak sikik bieber'a git, hiç yakıştıramadım miranda.
Orlando varken çok ayıp.
Justin bieber'i orlando bloom'a tercih eden midesiz model, miranda kerr benim icin bitmistir. Her ne kadar g*tu guzel olsa da.
keşke gerçekleşse dediğim haber....lan siz malmısınız? adam justin bieber lan....kızların yüzüne kussa diye peşinden köpek gibi koştuğu adam...çook yakışıklı çook ünlü çook genç çook başarılı biri.

justin varken orlando denen rüştü reçber kılıklı adamda kim oluyo mk? kadınların nefsi yok mu lan ayrıca? erkek tutup karının en gencini en tazesini ister de kadın istemez mi sanıyosunuz? türkiye'de bile ekonomik gücü olan kadınlar genç erkek peşinde koşmuyolarmı? o, olgun erkek arıyoruz diyen kadınlar yoluncak kaz arıyolar...yoksa naapsın karta çalmış yaşlanmış erkeği mk.
beş-on dakika kadar önce bu haberi en beğenilenlerde okuyunca, gaza gelip simit sarayında yan masamda oturan güzel kıza çıkma teklif ettim. reddetti.

(bkz: bu da böyle bir anımdır)
Justinin miranda nın imdat kolunu çekmesi sonucu gerceklesen hadise. Cocuk iste oynuyor orayla burayla napsin.
Orlando olsun ya da olmasın tam anlamıyla fiyaskodur. Arkadaş justin Bieber kim lan? Hani Selena Gomez gibi yeni yetme ergen şarkıcı kızlardan biri olsa anlarım da sen yaşını başını Almış hatunsun, bu yaptığın iş mi şimdi?

Mahmut tuncer'le sevgili olsa bu kadar koymaz lan.
Kıskandırıcıdır.
Zenginin malı züğürdün çenesini yorarmış.
bir kaç saniyeliğine miranda kerr den soğumama sebep olan olay.

sonra tabi bi silkelenip kendime geldim. miranda lan o. soğunur mu hiç amk.
taş gibi ablamizin lezbiyen cikmasi üzüyor tabii haliyle .
görsel
beni ilgilendirmez ama zamanında dedim dedim inanmadınız, bakın ne oldu şimdi.

(bkz: #19180653)
Artık dünyada her şeyin olabilitesi olduğu net olarak kanıtlanmıştır.
Gerçekliğine inanamadığım nr1 haberi. Geçen yıl başında başladığını biliyorum. Justin sarhoş edip kızı çıkmaya zorladı herhalde.
Kusturan aşktır.