bugün

mini etekliye donup bakmayan erkek

mini eteği ile dolaşan hatunu çok yakından tanıyan erkektir.

geri kalan tüm ihtimaller için aşağıya:

- bir erkek düşünün, çok fena aşıktır ve gözü hiç birşey görmüyordur(!) haliyle mini eteği ve bacakları da.
- yine bir erkek düşünün, miyop olsun. uzağı ve yakını tam seçememe sorunu yaşadığı için bakmaz.

buraya kadar tamam değil mi ? şimdi gelelim dünya genelinde bulunan tüm erkeklere. bu işin abazanlıkla tek bir alakası vardır, o da: karşıdan geldiğini gördüğünde ilgini çeker bakarsın ama yanından geçtiğinde kafanı çevirip hala bakıyorsan öküzsündür! hem de su katılmamış cinsinden. diğer türlüsüne geçecek olursam: normal hormonlara sahip bir erkek, adriana lima'yı gördüğü anda ''hınınıskim şuna bak'' diyen bir erkek mini etekli bir kadın gördüğünde kesinlikle ama kesinlikle o bacaklara bakar. hem sorarım size bayanlar, o mini eteği neden giyiyorsunuz ? bacaklarınız güzel diye değil mi ? kendine güveniniz olduğundan yani.. ee o zaman bırakın da kamuya açtığınız o güzelim bacakları da kararınca süzelim değil mi ? ama bak sadece süzelim diyorum. ağzının suları akar biçimde bakıp yapışalım demiyorum, ağır olun ha! öyle yapanı ben yalnız yakalasam döverim zaten. baktın bitti, tamam. daha ne zorluyosun ? öyle yani.