bugün

olması gerektiği gibi bir program, ayy kıyafet..
minisi olup etek kısmı kayıp olan kıyafet.
evde kızla başbaşa kaldığınızda kız arkadaşınıza giydirilen etek.
kıstasın ne olduğunu açıklamadan her diz üste sölenen giysi çeşidi.
kızların erkeklerin ilgisini çekmek için kullandığı en önemli silaH.
erkek için bu silahın tek zırhı yanında mini etekli olan başka bir kızdır.
fenomendir. sevilebilitesi vardır.
kızlar devam haydi mini giyin!
sehpa üzerine konulan dantel gibidir. amacı malum yerleri örtmek değil, güzel göstermektir, altını çizmektir.
yer yüzünde bayanlar için varolan ve biz erkekleri etkileyen en önemli unsurlardan.
mini etek mi giyeceksin ? izin veriyorum ,giyin! ama bir kere bacakların güzel olacak, bakımlı olacak. hadi bunlar tamam, ama yetmez. giydiğin etek gittiğin yere uygun olacak, rengi kumaşı, altına giydiğin çorap. sonra taşımayı bileceksin, kıçın başın görünmeden ve de sağdan soldan çekiştirmeden giyeceksin. sağlam bacak bacak üstüne atıp arabadan inerken donunu millete reklam etmeyeceksin. sonra dikkatler üstünde olacağı için etek dışı her parça üzerinde şık duracak ayakkabısı çantası takısı gömleği vs. kalite olacak ki etek seni kalitesizleştirmesin.
sonuç; mini etek giymek sanattır ve malesef her kadında sanatcı ruhu yoktur.
gelmiş geçmiş en büyük sanat çalışması! fırfırlısı var, pilelisi var, ekosesi var, düzü var. manyak bir şey a dostlar.

reklamlarda söylendiği gibi "kadınların her şeyi kendileri için yaptığı" pazarlama yalanını bir kenara koyarsak; kadının kendisini fark ettirmek uğruna çektiği acıya-kıllar, tüyler- ve yediği kazığa-0.50 cm kumaş 50 ila 100 ytl arası- neden olan nesnedir. görüntüsü itibariyle davetkar mesaj verip libidoyu tetiklemek ve kullanıcısına üzerine odaklanmış bakışlardan dolayı keyif sağlamak dışında başka bir numarası yok. üstelik sözlükte, siyah jeep içindeki mini etekli kadın gibi bir başlık açıldığında kışkırtıcı etki de oluşturmuyor.

"kendim için" yalanını da biraz deşmek lazım.
geçerken bakıyorsun misal "offf" çekiyorsun(ben değil sen, sırnaşma)etek sahibi bunu duyduğunda gülümsüyorsa ve hatta sinirleniyorsa(yersen)dahi kendisi için yaptığı yalandır. mini eteği giyip evde oturuyorsa doğrudur. (anlamsızlaştı birden değil mi? mini eteği giyip evde oturmak. neye yarayacak falan filan? kendin için yapıyorsan bu fiile mekan olarak ev de gayet müsait bir yer oysa. ama olmuyor işte, o bacaklar halka arz edilecek arkadaş, ego okşanacak, o it kuyruğunu sallayacak-dişi köpek kuyruğu değil, keyiften sallanan ego itinin kuyruğu-)
taşımasını bilene ve vücudu müsait olan bayanlara inanılmaz yakışan bir giyecek, kumaş parçası.

bazı erkeklerin bu kıyafeti giyen bayanları "işte kendisi bakılmasını istiyo, o halde laf atabiliriz" diye düşünüp kendilerinde taciz etme hakkı bulmasının sebebi kafalarında yarattıkları imajdan gayrı bir şey değildir. bu imaj gerek dizilerle, filmlerle, televizyonla, magazinle abazan kafalara itinayla pompalanır. bilinçaltında mini etek giymiş bayan tahrik öğesi olarak yer alır.

halbuki mini etek giymiş bir bayana "kaşar, istiyo işte" gibi sıfatlar takarken, onun bacaklarına bakıp tahrik olurken bir şeyi unutur bu tipler. plaja gittiklerinde bikini giymiş kızlardan bir çoğu tahrik olmaz. halbuki onlar daha bir "çıplak"tır. bacaklarını mini etekteki gibi yarım değil tamamen sergilerler. buna rağmen bikini giymiş bir kıza "kaşar, istiyo" diyen erkekler göremememin tek sebebi bu bahsettiğim bilinçaltı imajıdır.

sonuç olarak türkiye gibi başı açık olanların bile bazı yerlerde orospu sayıldığı bir ülkede yakışıyorsa giyin demek isterdim, fakat diyemiyorum.
giyenlerin dahi, neden giydiklerini mantıklı bir şekilde izah edemedikleri kıyafet çeşidi.

bir allah'ın kulu gelip açıklasın adam gibi, dişimi kırıp götüme sokacam.
coco chanel in icadı olan etektir . dizaltı eteğin yanması sonucunda ne yapalım ne edelim diye düşünmüşler ve kumaşı keserek kısaltmaya karar vermişler ve mini etek dediğimiz etek ortaya çıkmış.
tarkan filmlerinde kartal tibet'in giydiği bacak bacak üstüne attığında sarı donunu gördüğümüz nesne.*
en çirkin kızları bile altlarına çektiklerinde seksi görünüme kavuşturabilen tek kıyafet.
üstüne giyilen spor, fermuarlı uzun kollu bir üst ve alta giyilen tozluklarla muhteşem duran, boyunu abartmadığınız sürece giyimi kolay olan, hafif hissettiren uzun boylu kızlara bariz daha çok yakışan hede.
erkekleri çileden çıkaran ''sadece masum bir giysi!!! '' dir.

kim ne derse desin bir kadın onu giyip de yolda şöyle bir salındı mı akan sular durur aga. tabi kadın kız milletinin de her daim savunması siz erkekler hep uçkurunuza düşkünsünüz diye bir laftır. evet uçkurmuza düşkünüz. sende bunu biliyorsun. e niye bile bile lades yapıyorsun o zaman?

şahsen ben hiç bir zaman kendini fazlaca açmayan bir kıza erkeklerin laf attığını ya da dik dik baktığını görmedim.(haa karakteristik olarak sapıksa ona bir şey diyemeyiz tabi.)

o kıyafeti giymekle ''yok mu beni s.ken!?!! '' diye bağırmanın hiç bir farkı yoktur kanımca.
potansiyeli kuvvetli bir kavga nedeni.
mini eteğin dünya tarihçesini bilmiyorum ama ortadoğu ülkelerinde cinsel bir obje olarak bakıldığına kalıbımı basarım...
şişmanların giymemesi gereken etek çeşitidir.
(bkz: mini beyin)
çok ateşli fantazilerin baş rol oyuncularından.
sevgili giyince kısa, başkası giyince uzun gelen etektir.
görüş alanına girdiği zaman haydi deli rüzgar aşağıdan yukarıya doğru esiver dedirten giysidir.
bacaklar güzelse giyilmesi gereken eğer değilse de uzak durulması gereken kıyafet.
anadolu* da pek tasrif edilmeyen bez parçasi, giyenlere kaşar gözüyle bakılmasi kaçınılmazdir, *
kanalizasyon borusu gibi bacak sahiplerince kullanıldığında, insanın hayatını sorgulamasına sebebiyet veren giysi türü.