mini etekle yeni tanışmış olan kezban'ın adaptasyon sürecinde yaşadığı sıkıntıdır.
gıkını çıkarmaması gereken kişidir. 'illa giyeceğim, ben böyle rahat ediyorum' diyorsa bırakın ağlasın, bırakın!
aç aslanın kafesine girip aslan beni ısırıyor diye bağırmak gibi bir şeydir.
görsel :(
türk kızının yapacağı iştir. bir karış mini etek giydikten sonra orasını burasını çekiştirip karşısındakileri sapık yerine koyması da ego tatmini midir nedir bilmiyorum. giyme lan o zaman. sen ki 1.50'lik tripatar bir kızsın. neyine zaten senin mini etek? şık olmayı mini etekten mi ibaret sanıyorsun sen? etrafına bak da seni utancından yerin dibine sokacak seviyede güzel giyinen, ağır duruşlu hanımları gör.

konu nerden nereye geldi lan. neyse içimi döktüm iyi oldu. sağol sözlük.
kimseyi ilgilendirmeyen durum. burnunu sokana da sanane yarram demek farzdır. bazıları her şeyi kendine hak görüyor. yüzsüzler.
insanlarin dusuncelerine gore giyinmeyen kadinin, seviyesiz erkekler, kadinlar tarafindan maruz kaldigi bakislardan rahatsiz olmasidir. oz saygisi olmayan , kendi icin giyinmeyi bilmeyen , baskalarina gore yasayan insanlarin anlayamayacagi durumdur.
ağlamakta haklıdır. kızın amacı bacaklarını güneş ile beslemektir amaç sağlıktır.
everybody wants to fuck me bakışı atan kızdır.
seviştikten sonra ağlamakla eşdeğerdir. nedense ikisi de sadece türk kızlarında görülür.
türk kadınlarına özgü bi ağlaklıktır. arkadaş götünü başını açmışsın zaten sen. her sağlıklı ve normal erkek o göte bakar. düşün kot giymiş, götü nispeten kapalı kadına bile bakılıyor da senin bacaklarına mı bakılmayacak. allah akıl fikir versin bunlara. ya da vermesin ne bileyim. zeki kadın da çok itici olur. evet.