bugün

birinin sesi cok hos, digeri seksi bir vucuda sahip.

ama ikisi de cok minnos.

kafiyeli oldu baksaniza. *

karar verilemeyen karsilastirmadir efendim.

edit: ahaha abd'de yasiyorum ben kuzum ya. ayrica evet buna yalamak deniyorsa yaliyorum. seviyorum cunku ikisini de. *
(bkz: ilgi hanımefendisi)
iki yazarın karşılaştırması. valla yazarları bilmem de bu supergil harun abi galiba baya yalıyor yazar arkadaşları. hahahasiktir evet.
(bkz: körler sağırlar harunlar birbirini ağırlar)
iki sözlük kesbanusunun versusudur.
Vs' nin kazanacaği vs.
tencere yuvarlanmış senin ki benden kara.
Kars kaşarı vs gravyer.
bende de ses var, bende de meme var.
ben de ilgi istiyorum lan, yavşayın lan bana da. neyim eksik sanki benim onlardan?

he doğru doğru, eksik değil de fazladan bir uzvum var o sanırım sıkıntı. çok küçük(vurgu) şeylere takılıyorsunuz çok.

edit: memem yok ayrıca vurgusu yapılan şey iş görüyor.
Ac dc egosuz ve sevecen bir kızdır ve iyi niyetli suistimal edildiği takdirde içinden bir öfke canavarı çıkabilir (malum ifşalar)

diğeri ise tam bir ilgi Budalası. burda bir şeyler yazarak ilgi göremeyince dişiliği ile ilgi gören ensest bir bacı. Neden ensest Bacı diyorum, çünkü bacısı olduğu milyonlara mastürbasyon malzemesi yapıyor kendini.
Kesinlikle ac dc dinleyen kız.
üzüm üzüme baka baka dağdan kestim kereste.
sozluge geldigimden beri isimleri sol tarafta eksik olmayan yazarlar.
ikisiyle de az çok sohbet şansım oldu. Zor versustur vesselam.
illa biri seçilecekse "ac dc dinleyen bacı" gibi iğrenç bir espri yapıp gidiyorum.
Olay Güzellik ise bacı kazanır.
dizor vs dinozor fosili.
memleket meselesi amk.
Anneni mi çok seviyosun babanı mi gibi bir soru olan versus.

Ben threesome diyorum *
ilerde ikisi de ifşalarından dolayı pişman olacaktır.

Orospu çocuğu yavşak sözlük erkekleri slut shaming yapacak ve bu kızlar ne kadar takmıyorum deseler de illa gururlarına dokunacaktır. Bence yapmayın artık. Bu ifşa konularında şu ana kadar hiç yorum yapmadım ama hemcinslerime üzüldüğüm için jennifer lawrence'ı hatırlayın derim. Dünya starları bile slut shaming'den nasibini almışken siz sözlük kızları olarak iyilik beklemeyin diyorum.

Resimlerine bakıp dibi düştükten sonra kızlara attention whore diye yorum yapan orospu çocuğu sözlük erkeklerine de selam çakarak entrymi noktalıyorum.
bunlar birbirleriyle sevişirken, oturup izlemek, izlerken 2 şişe weihenstephaner ve kuru et - patates kızartması yemek istiyorum. biralar bitince de çıkıp gitmek.
Ooo bakıyorum da buralar faceye dönmüş kızlar birbirine iltifatlar canimsinlar hava da uçuşuyor.

Bana göre güzellikte bacı alır. Zeka da ac dc alır bu arada.
Nedense baslik 12yi gectikten sonra görülüyor. Maliz biz çünkü evet.
(#28441455) ve (#28441752)
sanırım hümanist olmuşlar.
Ya da belki çıkıyorlar.
Bir versus, kimin egosu daha yüksek subliminalliğine sahip olanından.
benzer bir baslik acildigi zaman ilgili yerlere haber verilecek karsilastirmadir.
sen istersin de haber vermez miyim bebegim. *
milyonlarin bacisi zamanında güzelim saçlarını kestirdiği için cevap vermek istemediğim versustur.
Supermanin dayisinin kuzeninin sol dalagi tarafindan acilmis surekli hortlatilip prim yaptirilan versus.