bugün

whatsap pp na sedat peker fotosu koy.
büdüt:başlığı açan göt oğlanı bana bırakmış.
Yumurta topuk sivri burun bir ayakkabı ve tespih temin edilmelidir.
gidiceğin yerleri şaşırmalısın canım .
şimdi kafanı duvara sürterek kazıtabilirsin. topluma en yararlı hikayen böyle son bulur belki.
edit:sanki vaftiz edilmiş mk.
Git ve bir asena bul.
Ocağa gel reis.
Hoşgeldin yavrukurt.
milletini ve milletini meydana getiren milliyet unsurlarını sev, koru, yükselt ve yücelt.
Bilemiyorum altan bilemiyorum.
Kasabadan şehre in.
en yakın yerden 1 adet tespih 1 adet siyah mont bir çift sivri burun ayakkabı günün belli saatlerinde ocakta çay içerek auuuuw yapın sonrada AKP teşkilatını basmaya gidin.
işe çin'li diye kore'li dövmeyle başlayabilirsin.
Sakince bir yere otur ve baş koymuşum türkiyemin yolunaa.
ulumayı öğrenmelisin, sonra bir kaç kişiyi reis bellemelisin kendine o camiada reissiz olmaz.
Bi su iç.

Ama soğuk olmasın, hasta olursun.
kurtlar vadisini izlemeli ve türkiyedeki işlerin öyle.yürüdüğünü kabul etmelisin.
sen ilk önce yazmayı öğren...
hemen git mavi bi poşu al bozkurt simgeli olani tercih edilir, kayi sembollu yuzugu de unutmamak gerek, sonra face ye gir kapak fotosunu cengiz han yap altina barbar araplar sonunuz geldi diye aciklama gir durumuna da bozkurtlar ulusun tanri turku korusun veya bu vatan kurt ulursa kurtulur gibi sekullu seyler yaz 10 nümero milliyetcisin knk.
Ülkü ocağına git çevre edin kavgalarda çagırırsın. Ama tesbihsiz almazlar oraya.
Git asenalari dusunerek 31 çek aq ne yapacan başka.
Facebook Search ; sedat peker, like it.
Watsapp Status ; aaauuu oh kurt oh kurt.
Object is complete.
işletme oku.
Yok lan bu o değildi.
Çinli diye Türkmen dövme.. Dövene de destek verme.. Çok zor değil gibi.. Çin lokantası da basma..
görsel
milletine sahip çık ve bunun hakkını ver..