bugün

Taa koalisyon denemeleri döneminden şu anayasa değişikliği dönemine kadar ülkenin kaderini bizzat belirleyen siyasi parti. Gel gelelim hiç başarılı değiller. Parti içinde adeta dikta var. Sözde kimsenin sevmediği stepne diye tabir edilen illeti bi gönderemediler ve şu an partinin bütün misyonu bu zatın çıkarları doğrultusunda ilerlemekte; sözde vatan, millet, Sakarya türküleri söylemlerine rağmen ülkeyi günden güne karanlığa gömmektedir.
pimi çekti üzerine oturdu. bu gidiş gidiş değil, bahçeli kendi ile beraber koca partiyi yıkmak üzere. ha gayret.
Verdiğim oylar haram olsun hayırdır bahçeli efendi seninde mi kasedin var bu nasıl bir dönüştür nasıl bir haysiyetsizliktir.
cumhurbaşkanlığı seçimlerinde çatı aday çıkardılar vermedim oy.Dedim bir daha vermem.
Sonra devlet bey sözde çözüme,başkanlık sistemine karşı dik duracağız dedin dayanamadım son seçim verdim oyu.

Şimdi bu gece vicdan azabı çekiyorum yeminle sen dik duramadın neye niçin ve neden sattın bu davayı bilemem ama hakkımı sana helal etmiyorum.

inşallah o referandumdan hayır çıkar.
bugünlerde, sahibi tarafından sadece 60 km hızla sürülen bir porsche'ye benzemektedir.
Akp'nin altına yatınca çok bozulan parti. Milliyetçilik bunların eline kaldıysa vay halimize. Akp'nin adaleti gibi mhp'nin milliyetçiliği de komik.
görsel
görsel
(bkz: 10 12 şubat 2017 mhp olağanüstü toplantısı)

kendileri adına önemli kararların alınacağı bir toplantıya başlayacaklar. bakalım neler olacak...
(bkz: stepne)
türkiye'de oy potansiyeli %20-25. ama bahçeli yüzünden %12-16 bandında sürünüyorlar.
muhalifleri 'Hayır' kampanyasına Ankara'da başlamışlardır.

https://tr.sputniknews.co...p-muhalif-hayir-kampanya/
Muhalifleri gümbür gümbür gelen parti.
bu coğrafyada yaşayan insanlar için iki şey önemlidir.

bir milliyet yani ırk, ikinci olarak da islamiyet yani din.

ulan bu ikisinin kesişim kümesi olan bir parti nasıl olur da bu kadar az oy alır işte bu bir yetenek.

çok enteresan azizim.

bahçeli başında oldukça zaten baraj üstü hayal oldu da parti için bundan önceki seçimler konusunda idi benim fikrim.
sadece terör üzerinden kendilerini var eden, başka hiçbir konuda perspektifi; bırakın devlet, kasaba bile yönetebilecek çapı olmayan parti. ülke yönetimi hakkında en ufak fikre, plana sahip oldugunu düşünmedigim vizyonsuz partidir.
'evet' etkinliğinde Erdoğan posteri olan partimsi.

görsel

https://tr.sputniknews.co...a-erdogan-posteri-asildi/
Yazarından bağımsız, MHP'den ihraç edilen Isparta Milletvekili Nuri Okutan'ı tanımayan varsa okumasında fayda var. https://t.co/cE9YNcktoe
büyük şirketlerin küçük şirketleri satın alıp yutması gibi akp tarafından genel merkezi satın alınmış parti. lakin, seçmeni bu satışın dışında kaldığı için sıkıntı büyük.
(bkz: sincap türkler)
Milliyete hakaret partisi yahut menfaate hareket partisi.
türk miiliyetçiliğini ayaklarımın altına alıyorum diyen kişiye hizmet eden parti. bugunleride gördü.
Apo'nun peşinden gitmeyiz diyorlar.
Barzani'nin , Hüda-Par'ın ve sedat peker'in peşinden gitmekte de beis görmüyorlar.
(bkz: bu ne yaman çelişki)
ne müzmin iktidardır, ne de müzmin muhalefettir.
eskiden fetö etkisindeki akp bunlara "yavru muhalefet" derdi, şimdi de fetö etkisindeki chp bunlara "yavru iktidar" diyor. demek ki fetö'cüler kendilerinden olmayanları, ele geçiremediklerini "yavru" diye yaftalamayı çok seviyorlar.*
abd nin milliyetçilerle işi bitti, partinin tasfiye zamanı geldi. bu yola baş koymuş milliyetçilere geçmiş olsun.
Sevgili ve sayın devlet bahçeli sayesinde sonraki seçimde baraj altında kalacak olan partidir. Referamdumda evet diyenler zaten akp tarafına kaymış, hayır diyenler de sayın bahçeli olduğu sürece oy vermez zaten. iki kesimden de yine de vazgeçmeyenler olabilir, ki onların oyları da barajı aşmaya yetmez.