bugün

Gereksiz akp projesidir akp seçimi kazansa bile böyle bir şeyi yapacağını zannetmiyorum.
Bedava Kek Yemek isteyenler Erdoğan' a, Fabrikalarda iş isteyenler ince' ye Oy Versin
görsel
Bu fikir akp’den değil de başka bir partiden gelseydi Recep bey ve yandaş medyaya çok sağlam malzeme olurdu.

Acaba birileri gerçekten taşak geçmek için söyle abi eyyy vatandaş kahvehane yapacam de , dedi de rte bunu ciddiye mi aldı diye düşündürüyor?

Adam seçimlere Norveç’ten mi katılıyor? Ülkenin darboğazını işsiz genç nüfusu bu yüzden mi göremiyor.

Ama yine de bu defa takdir ediyorum rte’yi ilk defa yalan söylemedi. Adam iş , istihdam vaadetmiyor , en baştan etmiyor.
Zaten yapılmışı vardır

http://alkislarlayasiyoru...findan-kitap-kafe-hizmeti
Her kuşu sktik bir leylek kaldı dedirten rte'nin Projesi'dir.
http://imgim.com/4654b8c5...6c-9d7c-0b76a800a750.jpeg

okeye 4,üncü arama devri artık kapanıyor.
pramitlerin mimarisinde orian takım yıldızının 6'lı dizilişinin realitesi
bing-bang gerçekliliği gibi fizik kuralları irdelenecektir.
arkasından "millet bahçelerinde" yuvarlandıktan sonra,topluca muhtarın "imece'sine" iştirak edilecektir.
müşteri garantiliymiş diyorlar.
Bilim yuvaları. Şimdi isviçre düşünsün.
kitapların özetlerinin okunacağı mekandırlar.zira reyiz öyle yapıyor.
aynştayn üretim merkezleri.
bence adına kütüphane deseydi daha çok taraftar toplardı.. o da zihniyete ters..
Bilim yarışmasinda hosafin 1.seçildigi canim ülkemde, millet kiraathanelerinde okunacak kitaplari dusundukce uykularim kaçıyor. Oraya bedava kek ve cay için gidecek olanlari dusunurken aklima Hatay kunefe festivali rezaleti, mesir macunu senliklerinde ters semsiyeyle bekleyenler filan geliyor, ruyalarim kabusa dönüşüyor.
güzel proje, bu kadar işsiz insan bütün gün ne yapacaktı?
bu kadar üniversiteli işsiz için en uygunu.
reis muhalefete neresinden vuracağını iyi biliyor vesselam .
Önce kıraathane kelimesinin anlamına bakın. O kadar vizyonsuzsunuz ki kıraathane denilince aklınıza direkt miskin heriflerin içtiği çaylar oynanan okeyler geliyor değil mi? Öyle değil ama. Kıraathane eskiden gençlerin zamanını masa oyunları oynayarak geçirdiği boş yerler değil, kitaplar okuyup bilgiler öğrendikleri mekanlardı.
Öğrenin de gelin.

Ama tabii ülkede o kadar sorun varken bu epey gereksiz lakin aklınızdaki soru işaretlerini giderip cahilliğinizi örtmek istedim.
Akp dönemi artan kıraathane kültürüne RTE nin işsiz bıraktım ama keksiz bırakmadım deme çabasıdır. Devleti yönetenlerin halktan ne kadar kopuk olduğunu gösteren vaaddir.
işsiz aptalların doluşacağı gereksiz yer.
ülkenin 50 yıl öncesine gitmesinin resmi daireleri.

-işsiz misiniz?
evet padişadım
-o zaman kıraathaneye git!
padişahım çok yaşaaa
Kek yerken dökülmesin diye altına kitap koyan insanların olduğu güruh.
Millet ker..neleri sırada galiba.

Bugüne kadar o kadar seçim vaadi dinledim çıtayı bu kadar düşüreni görmemiştim.
endüstri 4.0'ı eleştirenlerin ortaya koyduğu gave.
(bkz: kekimi ye beni yeme)
keki çaya banıp yiyen insanlar görüyorum doktor bey.