bugün

hamilelik olabilir.
(bkz: hamilelik testi)
Gece yatmadan yemek yeme yüksek yastıkta uyu reflü laneti altı ay bişey yiyip içemedim hala daha zararını çekiyorum limon ye mide bulantısı keser.
Temiz hava alınmalı.

Çık balkona derin derin nefes al. Seni sevmiyorum ama geçmiş olsun.
kusmalıdır.
Tuzlu veya eski peynir yenmeli eger kusmak istemiyorsa ancak kusmak istiyorsa orta parmak suretiyle deeptrought yapmalisin.
Nane limon kaynatılıp afiyetle tok karnına içilmelidir.
kola içmemeli üzerine ondan eminim.
Bir primperan ıv tavsiyedir.
şekerden tutun strese kadar değişik sebeplerden ortaya çıkabilen bir durumdur.Limonlu soda yada ayran iyi gelir
mide bulantısını gidermeye yönelik tavsiye isteyen, genellikle midesi bulanan* insanların sorduğu sorudur.

bana sorarsan kuru zencefili at yeşil çayın içine. iç. bir şeyin kalmaz. tabii basit bir bulantıysa...

yine de doktora başvurulmalıdır.
bir allahın kulu da yazmamış ki

(bkz: rennie)

mide asitlik oranını düzenler. ayrıca işin içinde baş ağrısı da varsa
(bkz: alka seltzer)
siyah bir poşet alıp çılgınlar gibi kusmayı beklemekten önce ne yapılması gerektiğine dair bir soru. açılın kusucam.
Bol bol çıbıh kraker yenmeli.
Nane yemek işe yarayacaktır.
nane limon. veya yoğurt ama ılık yoğurt.
otobüs vs alıyorsa bir tane fasulye yutun midede şiştiği için bulantıyı önler.
--spoiler--
Bi parmak at rahatla
--spoiler--
Doktora git hamile olabilirsin.
Naneli şeker yada sakız.
Polo yada olipsim mentollüsü işe yarar.
Metpamid yutabilirsin, leblebi veya çubuk kraker yiyebilirsin.
Bir haftadır mide bulantısı çeken şahsım en çok soracağınız soru. En çok bana soracaksınız. Evet efendim cevabı kusmak. Kusun rahatlayın. Bir haftadır nane limonundan mide hapina her boku denedim. O bok boğazdan çıkmadan kurtuluş yok. Ciğerleriniz sökülene kadar kusun. 10 dakika cekersiniz ama sonrasında rahatsınız.
Nane kekik kaynat iç.
hamilelik testi yapılmalı.
Sen bi çıbığa işe genede.
Ben yola cıkmadan kurbanlık koyun gibi birgün önceden yemeyi kesiyorum hacılar. Bugünde onlardan biri.
güncel Önemli Başlıklar