bugün

microsoft windows xp insan sesini sınama aparatındaki -ki kendisine denetim masasındaki "konuşma"dan erişilebilir- default sanal eleman. yazdığınızı okur, bir dediğiniz iki etmez.
bill gates in '' türkler eğlensin '' diye eklediğini düşündüğüm windows aparatı. çoğu türkçe küfürü söylemeyi becerebildiğine şahit olmuşumdur.
okunuşunu bilmediğiniz ingilizce bir kelimeyi telafuz etmek için birebir hede. ayrıca 'oulu sozluke' yazınca ulu sozluk gibi bişey diyor. *
windows xp'de bulunan text to speech olayini gercekle$tiren sanal karakter.* * *

bir de bunun windows vista icin olan di$i versiyonu vardir. (bkz: microsoft anna)
(bkz: microsoft sam e kufur ettirmek)
iyi bir arkada$ ama biraz maldır sağolsun. bazen yemek su veriyorum 'eyvuallah ağbey' çekiyor. e yazık, denetim masasında bekleye bekleye yiyor kafayı yavrucak, normal tabi. arada ilgi göstermek lâzım $ımartmadan.
daha önce nasıl farkememişim diye küfrettiğim sonra bir de ona küfrettirdiğim bilgisayar şahıscığı.
(bkz: orospu kokügu)
yarrak afedersin*, çükünü yerim*, orospu çocuğu* ve daha pek şey söyleyebilen dayı. süper lan.
"i go to me the can but the" demesi güzel olan sam'dir..