bugün

"i go to me the can but the" demesi güzel olan sam'dir..
yarrak afedersin*, çükünü yerim*, orospu çocuğu* ve daha pek şey söyleyebilen dayı. süper lan.
daha önce nasıl farkememişim diye küfrettiğim sonra bir de ona küfrettirdiğim bilgisayar şahıscığı.
(bkz: orospu kokügu)
iyi bir arkada$ ama biraz maldır sağolsun. bazen yemek su veriyorum 'eyvuallah ağbey' çekiyor. e yazık, denetim masasında bekleye bekleye yiyor kafayı yavrucak, normal tabi. arada ilgi göstermek lâzım $ımartmadan.
(bkz: microsoft sam e kufur ettirmek)
windows xp'de bulunan text to speech olayini gercekle$tiren sanal karakter.* * *

bir de bunun windows vista icin olan di$i versiyonu vardir. (bkz: microsoft anna)
okunuşunu bilmediğiniz ingilizce bir kelimeyi telafuz etmek için birebir hede. ayrıca 'oulu sozluke' yazınca ulu sozluk gibi bişey diyor. *
bill gates in '' türkler eğlensin '' diye eklediğini düşündüğüm windows aparatı. çoğu türkçe küfürü söylemeyi becerebildiğine şahit olmuşumdur.
microsoft windows xp insan sesini sınama aparatındaki -ki kendisine denetim masasındaki "konuşma"dan erişilebilir- default sanal eleman. yazdığınızı okur, bir dediğiniz iki etmez.
güncel Önemli Başlıklar