(bkz: oytunkaran/#21005587)

saygılarımı sunduğum yazar. ağzına kalemine sağlık çok güzel yazmışsın. o kadar uzun yazmayacağım ağlarım. * evet.
nedensiz seviyorum şu herifi. iyi yazıyor bana göre. ender yazarlardan. ne zaman entrysine rastlasam asla artısını esirgemem.
bayramın kutlu olsun yazar.
bugün ölürse doğduğu gün ölecek ve ailesini 2 kere hüzünlendirmeyecek olan yazar.

ölebilirsin.
benim gibi 8 nisan'da doğmuş olan yazar. nice güzel yıllara cancağızım...
(bkz: #23708800) güldürmüştür.
(#24030853) ustasına ihanet etmiş yazar.
(#24143116)

kanırtarak...

helal kardeşim.
beni duygulandiran ilk yorumumu yapan insan.
gecenin şarkısından sonra teşekkürü borç bildiğim yazar.

(bkz: seni kimler aldı)
http://www.reactiongifs.c...t/uploads/2013/12/hug.gif

sözlüğün en güzel kızına ; iyi geceler canım.
yazdıklarını gülerek ve sıkılmadan okuduğum sempatik yazar.
(#25283820) entrysine sonuna kadar katıldığım yazardır.
ikramına ikramla karşılık vermek istediğim değerli yazar.

Bu sefer kendisine ahmet kaya'dan korkarım şarkısını ikram ediyorum keyifli dinlemeler.

http://www.youtube.com/watch?v=EzDdZWKdAEI
(#24776871)

sözlükteki fenerbahçeliler'in neredeyse yüz akı.
ben de dertliyim ama ne yapalım, hatta yarın ilk iş günüm ve saat 07:00'de kalkacağım ama bak halen uyumadım.

şimdi konuyu değiştireceğim fakat neden değiştirdiğimi ve bunları neden senin nickaltına yazdığımın da sebebini bilmiyorum.

ben kalbi böyle değil
görsel

böyle görenlerdenim
görsel

yarınımı bilmiyorum, dünümü hatırlamıyorum, bir bitki gibi yaşıyorum, ama dur! ben sigara içiyorum, bitkiler sigara içmezdi değil mi?

yalnızım, daha önce kimi tanıdıysam gittiler, artık ortada yoklar, sanki bir boklar gibi gidiler hayatıma, tıpkı çıktıkları gibi..

eşsiz değilim, eşsiz değilim derken "evliyim bir eşim var" manasında söylemedim, yani ben tek değilim benim gibi düşünen insanlar elbet vardır, belki binlerce, belki milyonlarca belki de benim gibi düşünen sadece beynimdir, kim bilir?

karanlık köşelerden geçen kedilere bakıyorum şu kış mevsiminde ama üşüyorlar mı bilmiyorum, yanlarına gitsem ve sorsam "üşüyor musunuz" diye, cevap bile veremezler, çünkü ben zeki değilim ve ukalalık etmek istemem ama "kediler konuşamaz" yok hayır 1 dakika, ben bir kedinin yanına yanaşamam ki zaten, hepsi yanımdan kaçarlar, böylesine lanet bir insanım ben.

ya allah beni cehenneme bile layık görmezse? ya şeytan beni reddederse? melekler kucak açmazsa ve ben yine bir başıma, uçsuz bucaksız yerlerde yalnızlıkla sevişirsem? bunun sorumlusu kediler mi olacak, söylemediğim kelimeler mi?

evet anneme bir kez olsun "seni seviyorum anne" diyemedim, demelimiydim ki? iyi de ben annemi sevmiyorum zaten, hayır! sus! burada konu annem değil, konu yalnızlıkta değil konu benin realistliğim hiç değil.
leonardo donatello.
ilk defa gördüm. yazarmış.
(bkz: acun un mutluluğundan mutsuz olan güruh/#25920946)

yerden adriana lima'nın memelerine kadar haklı yazardır. tebrikler.
Silmeyin en kötü çaylak yapın.

Nickini her gördüm de bana şreydir , splintir falan hatırlatan, çocukluğuma inmemi sağlayan yazar.

Toris tortils ninja tortils *
Silin bu adamı ya.

Her gördüğümde geçen sene yanlışlıkla çöpe attığım şişme kadınımı hatırlıyorum. Onun adı da michelangelo raphaeldi. Çok seviyordum onu be. Hatta bi ara akşam yemeğine bile götürmüştüm. Arada sikiyordum tabi özünü yitirmesin diye.

Aha yine özledim.
rönesans çocuğu. çocukluğunda izlediği ninja turtlesın etkisinde kalmış yazar.
Gece gece uçan yazar.
Hayat buna güzel be.
görsel
Hosgelmis insallah erkektir ve kaplumbagalari seviyordur...
Baba mrb...