bugün

Ve canavar çoğalacak, sayısı bin kat artacak.

Milyonlarca klavyenin tıkırtısı büyük bir fırtına gibi dünyayı kaplayacak ve Mamnon'un takipçileri titreyecek.

sözüyle yola çıkmış olan sözlük.
fontlar aynı ve ikisi de ekşi duyuru'ya reklam vermiş.

(bkz: lafmacun org)
formspringden sürekli flood yaparak dikkat çekmeye çalışan yazarlara sahip sözlük.
merak ettiğim sözlük, 8 saate açılacak diyorlar.
twitter' da haftalar önce yaygara koparıp açıldıktan sonra birkaç gün rüzgar estirip sonra fos çıkan eko sözlük' ü hatırlattı bana.
an itibariyle kapılarını açan ancak ne olduğunu anlayamadığım sözlük.
kapılar açıldı! diye uyarıda bulunan site. *
an itibariyle açılmayan sözlük.
ortada sadece forbidden zone uyarısı var.
hızından yenilmeyen sözlük. maşallah mozilladaki yuvarlak dön dön mevlevi oldu.

edit: siteye giremeyenler için tavsiye. içinizden 31 kere "serverınızı sikeyim" diyince site açılıyor.
5 dakika falan oldu lafmacun.org facebook grubundan bana mesaj geleli amma velakin açilmiiir!
nerden buldularsa sağa sola mail bombardımanı yapmış sözlük. 1 aya kilit vurular.
eski lafmacun olduğu ortaya çıktı an itibariyle. dağılabilirsiniz.
beşinci nesil olarak olarak kayıt alımlarına başlamış sevimsiz sözlük *.
lafmacun hesabıyla girdiğimiz hede.

(bkz: sözlük bunun neresinde)
saçmalamış sözlük.
eski lafmacun olmasını geçtim, üye oluyorum. aktive ediyorum hesabımı. şifre ve kullanıcı adı yanlış diyor. lafmacun.org hesabıyla girebilirsiniz diyor.
ee hani yazar alımı alüminyum?
online sayısı elliyi geçemeyen sözlük. ilk hafta yüz civarıydı. şimdilik elliyi geçemiyor.
(bkz: meydan cafe) deseniz daha iyi olur.
başka sözlüklerde yazmadan evvel alıştırma yapmak için iyi seçim olan sözlük
tasarımı vasat altında olan sözlük. içeriği hakkında henüz bilgimiz yok efenim.
google'da uludağ'ın üzerinde yer alan sözlük zımbırtısı.
"kim çıkarıyo bunları yaa? kim kim kim?"
eski bir dostum vasıtasıyla tanıştığım, bir zamanlar dağlarında ovalarında at koşturduğum sözlük, sonra ne mi oldu, tadı kaçtı, epey tozlandı, eski bir dost ve ben bıraktık oraları, sonuç kasada çokça param kaldı, böyle böyle zengin oldular.
efendim 1-2 yıla kadar hoştu, eğlenceliydi, bizimdi, alıştığımız halk vardı. lakin sonra yeni kabileler geldi, gelen bu kabileler yerli halkın geleneklerine, törelerine uyamayınca yeni bir din, bir tarz geliştirdi ve eski lafmacun'un tadını arar oldu eski yerli kabileler. ulu tanrısı ex-hi-na-koa kabilenin ismini değiştirince de olanlar oldu. yalnız bazı eski kabilenin yerlileri halen arada bir kabileye girer, hal hatır sorar, ayinler, törenler yapar ve eğlenir.
moderasyonlarının çalışma anlayışı tamamen siklerinin keyfine göredir. kuralmış, konseptmiş hepsi hikaye. eşin, dostun, arkadaşınsa istediğini yazar çizersin. yoksa laf bile edemezsin onlara. ex çarpar asfasf
Yazar olmak için 10 entry girdikten 1 veya 2 saat sonra yazar olduğunuz,online yazar sayısı en fazla 50'yi bulan ,sıcak hoş bir klonu olan ama sol framesinin güncellenmesi saatler alan yazarı olduğum ve olmaya da devam edeceğim güzel sözlük.