bugün

yıllar sonra bir bakayım dedim giriş yapılamıyor.

sonunda kapanmış allah'ın pasif mekanı.
ne diri, ne ölü. hala çalışıyor ama kimse girip yazmıyor.
bitkisel hayatta demek doğru olacaktır.
sahipsiz,gereksiz sözlük zımpırtısı.
artık fişinin çekilmesi gereken sözlük. elektiringe yazık laaa.
Durumu içimi burkan sözlük. Bizim trollleri salsak oraya ne biçim canlanır.
yaşı 70'e dayanan sözlük, şu saatten sonra işi bitmiştir. Günlük online sayısı uzun zamandan beridir 10 kişiyi geçmemektedir. insan özlüyor ilk günlerini.
lafmacunken daha güzel olan sözlüktür.
aşırı pasif sözlük. açtığın her başlık uzun süre sol frame de üst sıralarda kalır ama bir işe yaramaz.
hatun kaldırmak için gayet ideal bir mekan. Herkesin payına en az bir hatun düşüyordu zamanında.
bundan 2 gün önce girip baktığımda sol frameye bugünde aynı başlıkları gördüğüm sözlük.

3 5 yazar da olmasa ne olacak lan bunun vay haline dediğim sözlük.

sözlükteki online yazar sayısı 22yi geçmeyen sözlük.

sözlükte yazan yazarların havasında geçilmeyen, kendilerini bir ekşiçi edasıyla totoları tavanda top sektiren yazarlara da ayrı bir gülüyorum. *
Meydan'ın bomboş olduğu , önüne gelelin at koşturduğu klon olarak süper , içerik olarak boş sözlüktür. Ayrıca da (bkz: meydan sözlük mobil) ine hastayımdır.
coderlarını yolda görsem elini öperim o derece kaliteli bir arayüzü vardır. çok kullanışlı ve şıktır. belli ki kodlayan üç arkadaş oturup kafa yormuş, kaliteli de bir iş çıkarmış. içeriğini bilmem nedir ne değildir yalnız çok sevdik biz bu arayüzü be abi.
forumdan farksız sözlüktür. uludağ sözlüğün havası yok.
gelir paylaşımı durdurulduktan sonra yoğunluğu biten sözlük. millet para için yazıyordu. tekrar devam ederlerse yine coşabilir.
(bkz: atari)

girmesem bile burdan devam yani.
yeni tanıdım çokta sevmedim.bu sözlüğün sıcaklığını yaşatamadı ne yazık ki.
3 yazarı var.
meydanı boş bulmanın kolay olduğu sözlük.

genelde hep sakin. yazan çok az.
bir kahve sözlük değil mesela. *
sığ sözlük...
yazarlarının sözlüğüdür. başka hiç kimsenin kullanmadığı sözlüktür.

(bkz: mastürbasyon)
itü sözlük gibi değişik bir scripte sahip olduğu için insanın br türlü alışamadığı sözlüktür.
eski tadı kalmayan sözlük.yakında inci formatına dönüşebilir.
aklıma sürekli aynı şeyi getiren sözlük.
(bkz: meydan larousse)
aslında çok iyi yazarları var. umarım sadece orda yazmıyorlardır, zira yeterince silik bir sözlük.