bugün

yeni bir konsept değildir.
tekli koltukların olduğu, diz mesafesinin, konforunun pegasus un anadolujet'in uçaklarından daha fazla olduğu metro turizm in bızınız sınıfı. gerçekten ikramları, personelin kibarlığı, saygınlığı takdir edilesi.
diğer otobüslerin aksine oturarak değil amuda kalkarak gidiliyor.
Bir de cem yılmazın hatırlatmasıyla portakal suyu veriyorlar.
kullanmasaydın iyiydi.
2+1 sistemi var. Kamil koç rahat, nilüfer blue bus neyse o da bu.

Bu otobüsler firmalar tarafından hediye arkadaşlar, yoksa bunların milleti düşünceği falan yok. Tanıtım amaçlı.
ucagın keşfinden sonra suitde olsa vipde olsa işe yaramayan sistem.
içinde wc olduğu rivayetleri dolasan otobüs. Biri bizi aydinlatsin bu konuda.
Kamil koç/rahat ve nilüfer/ blue bus ikilisine göre çok daha vasat hizmet.
yolculuk yapan var mı? 12 haziran gecesine bilet aldım. hata etmiş olma ihtimalim baya fazla olsa da yine de yediğim kazığı öğrenmek hoşuma gidiyor.
Yarın ankaradan Tekirdağa Seyahat edeceğim pekte iç açıcı olmayan skandal üstüne skandal yaratmış cenaze arabalırıyla ünlü otobüs firması babama kırk defa söylememe rağmen gitmiş metrodan almış eğer olurda olmezsem başıma gelenleri yazarım
4 sene boyunca kullandığım araç , benim gibi götü büyük arkadaşlar için güzel seçenek yalan yok ama diz mesafesi iddia edildiği kadar geniş değil , yani geniş de bana dar amk.

hele öndeki alagavat koltuğu indirdi mi iyice daralıyor , o yüzden direkt dizimi ön koltuğun ortasına veya kenarlarına dayayıp sabitliyorum , adam böyle koltuğu indirmeyi deniyor olmuyor , acaba koltukta bir arıza mı var diye eğilip bakıyor tekrar deniyor yine olmuyor , en son dönüp bana bakıyor yüzümdeki 'ne var yarram' ifadesini görünce usulca önüne dönüyor yol boyunca da denemiyor.

yatmayın amına koyim 3.5 saatlik yolculuk zaten onda da yatmayın ne var götler.ben hep uyuyorum amk o koltuk dik vaziyetteyken bi zahmet siz de uyuyun omurgasını siktiklerim.
işin içinde metro kelimesi olduğuna göre hayli kalitelidir

attırmadan önce haber veriyorlardır belki.