bugün

kurt falan çıktığını görünce bıraktım ben. ocakta kurda vuruyormuş derler sonra, yakışmaz bana.
çocukluğunu bu oyuna vermek, kendine 1. köyde tertemiz bir hayat kurmaktır.

ticareti, adam kazıklamayı ve hatta imece usulü yardımlaşmayı öğrendiğim biricik oyundur.

gm ile başlayan bir msn'im vardı. milleti kandırır dururdum taa yıllar yıllar önce. oyunda tanışıp kaynaştığım insanların atlarını zırhlayıp sevinmelerine az mı vesile oldum, vay be...

bu oyun bana hayatı öğretti lan. o 1.köydeyken fonda çalan müzik yok mu hani, telefon müziğim bile oydu lan benim.

hey gidi günler hey ..
artık pvp serverlerde mümkündür ama ne eski zevki ne de güveni vardır. artık her oyunda ana felsefe "para para para", diğer bir değişle "pay to win". bunu büyük ölçüde azaltmak için pvpler vardır. her neyse. pvp oynayın. saygılar.
Bir Arkadaşımın yaptığıdır.

Ama Lol e alıştırıyorum yavaş yavaş.
Ergenlerin işidir mt2 ne. Adamı konuşturuyorsunuz. Sro mu bu ko mu. Neymiş metin kesiyormuş beyim.
hala oynadığım zaman zaman nostalji yaptığım harika ötesi oyun.
sol framede görünce duygulanmaktır.
Dertler derya hayatlar metin2.
3 sene önce her boş vaktimde yaptığm eylemdir.
orta okula giderken çok oynardım milletin de hesaplarını çalar kendime itemlerini atardım. At madalyonu ne pahalıydı be...
Modası geçen eylemdir. Gidin lol, cs go veya h1z1 oynayın ve çağa ayak uydurun...
gözümde canlanır koskoca maziii.

az oynamadım be eskiden. duygusal bir topum şuan.
güncel Önemli Başlıklar