bugün

lan manyak meter olarak ta bilinir.
bu hafta survivor adasına gelecekmiş. artık buralar entry dolar, yapacak bir şey yok.
bugün markette gezerken bir derginin kapağında kaslı vücudu gözümüze çarpan şahıs. evet bir dergiye bildiğin kapak olmuş, dahası meşhur olmuştur 3T sayesinde.
birazdan survivorda boy gösterecek eleman.
az sonra konseyde 3t nin karşısına çıkacak kas yığını.
o kaslar nasıl olur ya dedirten insan.

(bkz: vücut harbiden sağlam beyler)
"bu titanic film ise , bizim film letr tiyatro olur ancak 10000 kere görsem usanmam ;;("

popüler kültür sana ne desem az. kimleri tebelleş ettin kafamıza.
televizyona cıkmasından ıtıbaren gerek kısılıgı gerekse vucudu nedenıyle bınlerce genc arkadasımızı spor salonuna yazdıran ustadımız.. yanlız o adam o vucud ıcın ayda 2 mılyar harcıyormus onuda soleyım ha vucud bomba o ayrı mesele.
Taner'in popülerliğinden faydalanıp, adı duyulan bir isim.
(bkz: steroid bombası)
http://api.viglink.com/ap...glnk_jsonp_13133801568302
survivor ünlüler gönüllüler 2'de gönüllüler takımındaki gizli ünlü.

gönüllüler takımı daha güçlü gibi durdu.
Steroid kullanmadım diyen ama kullanan kendine kişisel fitness eğitmeni diyen bunun için herhangi bir eğitim almamış zat sadece kendi spor bilgileriyle bu işi yapmaktadır zira fitness trainer ibaresini koymak çok kolay.

(bkz: Alen 33 pro fitness trainer for $) .
Survivordan tanıdığımız Taner Tarlacının arkadaşı, aynı zamanda şu anda fitness işi ile uğraşıyor.
kendini çok fazlasıyla ve gereksizce beğenmiş olan kişi. ego bir yere kadar gereklidir ancak bu adamdaki çok fazla ve gereksiz , dikkat çekmeye çalışıyor sanırım.
Adam cidden iri o vücuda o ego normaldir.
iki büyük hoca tarafından kıçına tekme basılan adamdır. çektiği son video götünde patladı. ilaç aldığı hocaları hiçe sayıp herşeyi kendim başardım havalarına girmiş kendileri. noldu daha dün bu adama doğal, genetiği çok sağlam diyordunuz.
Londra'da düzenlenen fitness model yarışmasına katılmış bu yarışmada hollandalı bir giyim firmasının dikkatini çekerek anlaşma imzalamıştır.
(bkz: 1985) doğumludur.
bu herif hala yaşıyor mu lan. taner in üzerinden prim yapmaya çalışmıştı. vay be yapmışta primini. bu devir prim yapma devri amk. şöyle yırtık adamlar olamadık gitti. yazık bize.