bugün

iki ok atıp hedef vuran bu bebenin şişirilme olayı. Türk halkı olarak çok severiz zaten bu mesleği.

Neyse, Teke tekte isabet manyağı yaparım bunu.
mete gazoz kim amk.
katıldığım olay. kesin bu da kenan sofuoğlu gibi amatörlerle yarışıp medyada dünya şampiyonu diye yansıtılıyordur açık ve net.
Sıçarken delik tutturamayan adam gelmiş burda mete gazozu karalıyor.

Ulan siktir git sen de yap aynısını o zaman yapabiliyorsan.

Edit: bak bak nick de richard harrow. Sniper da kullanıyordur bu kesin. *
yadsınamaz olan durum.

(bkz: gazoz olma efsane ol)
Ben mete gazozun ilerde uludağ gazozu gibi efsane olacağını dusunuyorum.
"mete gazoz un abartılmış bir gazoz olması" diye okuduğum başlık.
Apaçık ortada olan durum. Dünya basınında hakkında bir tane haber, makale yoktur.
adam 22 yaşında olimpiyat şampiyonu olmuş daha napsın lan çocuk? yorum yazanlar da sanırsın atomu parçalıyor.
Vakit kaybetmeden bu gencimize de taarruza geçmişler hemen. Pes!
Mete bu madalya ananizin amina girsin deseydi sevilirdi. Biz boyle bi milletiz cunku.
o balon bu kötü şu gereksiz...

hayatta neye faydası olduğu merak edilen (bkz: orospu çocuğu) söylemi.
görsel
Hayatında herhangi bir sporu doğru dürüst yapmamış, yetersiz yazar beyanı.
Kusura bakma ama olimpik başarı tesadüf değildir. ikinci olan italyan şampiyon olsaydı italya'da kimse bu spor önemsiz, bu sporcu balon demezdi. Gerzekliğin lüzumu yok.
daha piyasaya çıkalı 1 hafta olmuş gence yöneltilen söylemdir. lan bir durun en azından ayını doldursun. çocuğun adını daha 1 haftadır duyuyoruz hangi ara balon oldu..
Sporda en büyük başarısı başkasından aldığı iddaa kuponunu tutturmak olan sibopların saçmalığı.
Kıskanmayın siz abartılmış balon bile olamayacak kapasitede insanlarsınız.
ata sporumuz olan okçulukta türkiye cumhuriyeti adına ilk defa altın madalya kazanmış ve bu dalda bir ilke imza atmış adama balon demek de kaçıncı level gerizekalılıktır bilemedim.

ha şunu diyebilirsin, lan bu herifin babası okçu zaten, sarıyer'de okçuluk okulu var. daha bebeklikten ok-yay vermiş eline, yetiştirmiş, o altın madalya almayacak da biz mi alacağız dersin, tamam da... adam ülke tarihine geçti, 1000 yıl da geçse tarihi kayıtlarda adı geçecek adamın. senin b.klu uludağsözlük nickname'ini ise kim s.ker?
(bkz: kedi)
(bkz: ulaşamamak)
(bkz: ciğer)
(bkz: murdar)
(bkz: demek)

saygılar sunuyorum azizim…

Tashih: imla hatası
okçulukta ülkemize ilk defa olimpiyat birinciliği getiren bu çocuğa da abartılıyor demeyelim artık.