bugün

kharkivli olması muhtemel altıncı nesil.
(#6112821) nolu entryde görüldüğü gibi aramıza hoşgelmiş yeni bir yazar.
(bkz: haydi bismillah)
(#6113060) kendisine cevap hakkı doğmuş yazardır.
kemalizmi ne sanıyor veya sanmıyor bilmiyorum. ama öncelikle şunu söylemeliyim. "hoşgelmiş"
başlık açmadan önce araştırması gerektiğine inanıyorum.
(bkz: taş atan kalabalığı tam otomatik silahla taramak)
görüldüğü üzere, hazır açılmış bir başlık var. neyse efendim. bu adam gönlüne kemalist ve solculuk gibi ögeleri eklemiş o yönde devam etmektedir.
ama açtığı başlık ve girdiği entrylerle, ulusalcı bi arkadaş olduğu gözden kaçmamaktadır.
kemalizmi solculuk sanan ve bir insanın ölümüne göbek atan insan yakıştırmasıda en son bu arkadaşa yapılmalı bence.
askerin üzerine mermi atanlara genel af çıkaranlar, onların 5 sene önceki halini cezalandıran bir askere gıpta eden bir yazara, bu şekilde davranmamalı.
faşizmide geçelim artık, o köprüden çok sular aktı.
insanlardan karpuz gibi bahseden yazardır.
yaşama hakkının her ne işin içinde olursa olsun
elinden alınamayacağını kavrabilecek yetisi yoktur.
buysa öldürülür şöyleyse canını almak vatanseverliktir.
masumiyetten taş atana silahla karşılık verip can alanı anlamaktadır.

masumiyeti götüyle anlamaktadır.
beyniyle pek yapamamakta o işi çünkü.
"asmayalım da besleyelim mi?" yazarı.
(bkz: tatlı su solcusu)

komünistim dememiş ayrıca.

hayır ulusal solcuymuş.
12 eylül fabrikasının başarılı mahsüllerinden bir ergen.*
erzurum'dan katılan yazar. aha da afişe ettim lan. *
şahsımı ölen kim olursa olsun insandır mantığımdan sözde humanist ilan etmiş, ölen bir 'insanı' telef olan bir hayvana benzetebilen özde humanist.
evet evet alkışların sahibi bir humanist!
birde kesin sorunu kürtlerle değil pkk iledir. değil mi?
hitler'e de solcu diyenler var. nasyonal sosyalizm zırvası bunlar...
solcu olduğunu solak olduğu için söylüyordur abisi yoksa solcu olmakla kemalist olmak arasında torosların olduğunu biliyordur**
nick altında garip muhabbetlerin döndüğü yazar. sağ-sol-faşizm-nasyonal sosyalizm.

bi metalist kharkiv vardı, bi de metal slug oyunu. metal müzik de vardı dimi? öyle işte. çok ciddi olm buralar.
beni şaşırtan yazar. entrylerini özel mesaj tipinde yazmasına (bkz: #6113303),siyasi içerikli yazmasına rağmen karması 70'lerde seyrediyor. ben bir kere siyasi bir konuyu teğet geçmiş idim. 40 küsür olan karma eksi 3'lere düştü. ama onunki...
(bkz: eee ne de ulusal solcu kendisi)*
6 mermiye acıyan şiddet aşığı insan. şimdi bunu deyince durcak düşüncek bi, sonra olm bu pkk'Lı diyecek. neyse, insanlar var ki, bilhassa doğuda o tek kurşun parasına çalışıyorlar günlük. lakin bu zat-ı muhterem hiç bir sosyal bilim alt yapısı olmadan adeta durduk yerde bir isyan çıkmış gibi 6 kişinin günlük yevmiyesine acıyor. eskaza oradan geçen bir sevdiğin olsa, 7 kurşundan bir tanesi de ona denk gelse. ne biçim ağlardın değil mi?
(#6112821) entry si kötü tepkiler almasına rağmen en beğenilenlerde birinci sıraya sokmuştur.
camdan sarkıp ona buna 'çığıran' kadın havasını üzerinden atması gereken yazar.
faşistim, faşistsin, faşist.

amaan be kardeşim ne takıyorsun onlara kalsa herkes faşist mına koyim demek istediğim yazardır.
Aynı benim gibi faşist bir yazar...

Türküz deyince faşişt bilindik.

http://www.youtube.com/watch?v=O2oUeNCNefY
(bkz: #6112821) adam haklı. ben de onun gibi faşist düşüncelere sahip birisiyim de ondan böyle dedim. hepimiz faşistiz. çünkü ülke vatan, millet, bunlar güzel şeyler.
(bkz: (#6113160) ) ulusalcı tayfadan faşist bir yazar.insan cesedinden telef etmek tabiri kullanan kendini bilmezin teki.
nesildaşım. fakat entrylerinden çok, nikten kaybediyor efenim. sevmedim pek.
(bkz: metalist kharkiv)