1. 1.
  hideo kojimanın, ps3 ve xbox 360 platformlarına çıkartmayı planladığı oyun.bir Tactical Espionage Action olmaktan çok daha fazlası olacağı söylenmekte, sabırsızlıkla beklemekteyiz.
  ... herkes kendi derdinde
 2. 2.
  metal gear solid phantom pain'den önce çıkacak 2 saatlik gameplayi olacağı söylenen oyundur.

  oyun hakkındaki tüm bilgilere http://yourps4games.blogs...olid-v-ground-zeroes.html adresinden ulaşabilirsiniz.
  ... u fucking disappoint me
 3. 3.
  Güzel Bir Stealh oyunu. lakin ingilizceniz olması şart yoksa napıcam ulan ben diye hiçbirşey yapamıyorsunuz. napmanızı gösteren çok az şey var. o çocugu oradan aldım landinge götürdüm sonra napıcagımı anlamadım. keşke biraz daha açıklıyıcı olsa.
  1 ... trane46
 4. 4.
  steam'de gayet uygun fiyata satışta olan oyun. ayrıca malum ortamlara da düşmüştür.
  ... zoraki yazar
 5. 5.
  olmamış oyundur.

  yapay zeka çok kötü. adam önünden koşarak geçiyor. cover şekilleride kötü adam tam saklanmıyor filan.
  bi de sürekli kaset dinle gizemi çöz muhabbeti oldu hiç sevmedim.
  ... vsaire
 6. 6.
  bir yerlerde oyuncuları metal gear solid the phantom pain'e hazırlamak için tasarlandığını okumuştum. phantom pain direkt aksiyna giriyormuş, hem de phantom pain oyun sitelerinden hayvani puanlar alınca önce bunu bi oynayayım bari dedim. oyun tek bir haritadan oluşuyor. konu az buçuk kavransın diye bi sürü kaset falan konulmuş. konu çok gerçekçi ya da ilgi çekici sayılmaz, hatta saçma denilebilir fakat "snake" başta olmak üzere karakterler sağlam olduğu için önemsenmiyor. bu arada snake'i kiefer sutherland seslendirmiş. "idroid" kullanımı süper. far cry'da bir benzeri vardı ondan daha da iyi. ve bence yapay zeka da çok iyi. hatta oynadığım oyunlar içerisinde en iyisi diyebilirim.
  ... zoraki yazar
 7. 7.
  oyun xbox mağazasında ücretsiz olunca hemen indirdim. baya bi sardı, lan ben bunun 1. bölümünü bitirdim hadi bakalım görev yerimiz neresi olacak derken oyun bitti. zaten paz denen kevaşeyi bulana kadar ömrüm çürüdü. bi de üstüne oyun bitince iyice sinirlendim.
  ... ovuzz