bugün

sıkıcı şeyler yazdığınızı kafanıza kakan potansiyel sevgilidir. muhabbeti hemen sekse kaydırın, görün bakalım bi daha uyuyakalır mı.. *
insan yorgunsa uyur emmolu sex herşey deel amkym.
(bkz: öküz)

bu durum karşı tarafın hevesini kırar, kendisine değer verilmediğini düşünür ve potansiyel adaylıktan çıkarılır.
terkedilecek erkekler listesinde birinci sıradakiler .
(bkz: öküz)
uykusu varken mesajlaşmaya çalışan sevgili.
insan evladı gibi uykum var deyip yat ne zorluyorsun ki.
tanım: mesajlaşırken karşı tarafa cevap gitmemesi.
bir zamanlar konu güzelken bile uyuyakalabiliyordum. sonra kendimce bir şey geliştirdim: yastığı sırtına alıp dik oturmak. ancak vücut buna alışınca geri uyuyorsunuz sevgili okurlar.
potansiyel olarak kalmaya mahkum sevgilidir.

uykusu varsa adam gibi söylebilir, kişiyi telefon başında bekletmek de ne? bugün uykuya tercih edilişin, yarın bir halısaha maçı, alışveriş çılgınlığına olacaktır. ilişkilerde değer vermek, önemsemek, bazı şeylerden feragat etmek gerekir. en azından uykundan...
Uykusu olduğunu söyleyip muhabbeti bitirmek istemeyen sevgilidir.
bunu yapan bunu da yaptı:

(bkz: sevişirken uyuyakalmak)
çok masumdur bu sevgili. mesaj atmaktan pek hazetmesem de pek romantik gelir bu olay bana.
genelde erkek kişidir bu sevgili, gözünü kapayana kadar mesaj bekler kadın sevgili.
iyi geceler deyince uyuyamayan sevgilidir mesajlaşırken uyumaya alışmıştır karşı taraf önce uyursa yalnız hisseder kendini.
mesaj atmak için uykusu geldiği halde uykum yok diyen sevgilidir.
dayanamaz uykuya dalar.
sabah bir ''günaydın'' mesajıyla alır sevgilisinin gönlünü.

ne var abartıcak lan?
günde 1 mesaj atan sevgililer var.
neyse yaram içeeeerdeeeeee.
uyandiğında bi kac mesaj gören kizdir pek mutlu olur, tadı başkadır.
çok tatlıdır o. sevgiliyle mesajlaşırken uyuya kalmakta güzel onun uyumasıda. fazlasıyla güzel hem de.
Sevgilisi icin son saniyeye kadar dayanmaya calisan sevgilidir. Uykuya yenik dustugunu anlayinca bile hosuna gider insanin cunku sizin icin dayanmistir.
ertesi güne mesajlaşması için bahanesi olacak potansiyel sevgilidir. ha sevgili olduktan sonra hala uyuyakalıyorsa gayet doğal biridir. yani her türlü iyi yönden bakılabilecek biridir.

not: başa gelince pek de öyle hissetmiyorsun azizim ama iki sitem bir kırgınlıkla yola geliyor denedim %99 çalışıyor.
dayanmak için ter akıtıyo kafayı buluyosa, en başta tatlı ama potansiyellik kalkıp sevgili oluncada devam ediyosa tatlı bukmaya devam etmeniz gereken sevgilidir zira rüyasında garanti sizi görüyodur. Yüklenmeyin fazla. Sonra uyumuycaz diye saat 3 te sandalyede uyukluyoz lan sitem yapmayın çok seviyoz ama elimizde değil işte. (bkz: uykusunu açmak için şişeye oturan genç aşık)
dayaklık sevgilidir. ama kıyılmaz ona. çok sevilir.
seni çok sevdiğim uykumdan bile çok seviyorum der ve uyuyakalır.
allah cezanı versin mahmıt.
ağzına kürekle vurasın gelir.
sorun "potansiyel" sevgilinin uyumamasının ondan beklenmesidir. sevgili adayıdır daha, iyi günleridir, ne yapacağdı?
ertesi gün yalanıdır. "ayy akşam uyuya kalmışım."
yer mi Anadolu çocuğu, yemez.
ikili oynamayın kızlar, bire yoğunlaşın. iki Dakka Adam olun Ulan!
Trip atilacak bir durum diildir, "canim benim, uyumus kalmis, mucux" deyip gecilir.