bugün

sevişmeye başlayan çiftlerin yorgunluk, erken boşalma ya da boşalamama nedenlerden dolayı ortaya çıkan durumdur..

- ahmet şunu çıkarda tuvalete gideyim.
* ....heehhh....
- ahmet!?
* pardon canım unutmuşum.
- bi siktir git çay koy ahmet..
monotonlugun insanı sıkıp, uykusunu getirdiginin kanıtı.*
4 tane xanax yuttuktan sonra sevişmeye çalişildiğinda başa gelebilen hadise. *
alkollü sevişen çiftlerin başına gelebilecek bir hadisedir.
(bkz: kadınların penis kesme sebepleri)
aslında çok insani olan fakat, alemi ifşa, rezil rüsva olmak için de yeterli bir durumdur. kadın libido da tavan yapmışsa, dur durak bilmezse, bir gecede 8-10 posta isteyip limitlerin anasını ağlattıysa eğer, erkeğin yapacağı hiç birşey yoktur. uyur ve uyumalıdırda. sonuçta etten kemikten insandır erkek de, bir kavanoz mesir macunu da yese, kangal kangal cevizli sucukta alsa yanına yetmez. hayır adam o kadar boşalmaktan kemik erimesine yakalanır mazallah, dizlerinin bağı çözülür, tehlikelidir.

siz siz olun, sizi uyutmayacak partnerler seçin.
(bkz: sevişirken horlamak)
günler süren uykusuzluk sonucunda üstüne alkol alarak sevişmeye başlanması durumunda yaşanacak olan olaydır.
(bkz: uyurken sevişmek)
seyircisiz maça benzer sevişmelerde görülebilir. seyircisiz maçlarda nasıl maç çok zevksiz bir hal almışsa bu da ona benzer.belki de son düdüğe kadar uyanılmaz yani orgazm..
-bey bey! bi' ses geliyor!
+penistir penis!
(bkz: gelince uyandır)
(bkz: seks kazalari) *
(bkz: yok artık lebron james)
olması imkansız olay . ya uyursun yada sevisirsin .
başıma geldiğinden biliyorum şu şekilde gerçekleşebilir: önce hafif manyak ev arkadaşınızın xanaxlarından 4 tane kafa yapar mı acaba niyetiyle yutarsınız. 1 saat sonra uykusuzluktan okulun içinde delirmeye başlarsınız. kız arkadaşınız sizi alır eve getirir, yatağa yatırır. hazır yatmışkende sevişme başlatıcı hareketler yapar. sizde karşılık verirsiniz ve sonra her şey kararır. 10 saat sonra uyandığınızda kendinizi çırılçıplak yatakta yatarken, ev arkadaşlarınızıda kafanızda gülerken bulursunuz.
(#4119417)
öpmeler dokunmalar yavaşlar.partner romantizm var ortada sanır.
gözünüzü kapayıp bi açarsınız.
sonra bi bakarsınız jessica alba öpüyo böle yavaştan.. (bkz: sabahlar olmasın)
- daha hızlı namık hadi, daha hızlı..
- ..
- hadi hadi..
- ..
- hadi, daha hızlı.. ya ben daha hızlı diyorum sen azalarak bitiyosun..
- zzzzz...............
- namık, ay durdu .. namık.. ahanda uyumuş mal, tüh sana be..
normal öküzler kendini düşünür işi bitince uyur, bu mal ne beni ne kendini düşünüyo ya..
- he, ne oldu, kim geldi..
- kimin geldiğini bilmem ama ben gelmedim.. kalk boyun devrilmesin öküz seni..
- ne oluyo yaa..
sabahlara kadar sevişme sonucu olabilecek eylem.
ahahaha.
oral esnasın da erkekler de olan bi durum. fazla rahatlamaktan olsa gerek.
heycan ve istek olmadan sevişiliyor demektir. biraz renk katın olaya.
hep aynı şekil yapmaktandır. *
(bkz: sevisirken uyuyalim)
yol yorgunu ve uykusuzsanız üstelik gereğinden fazla içmişseniz olması muhtemel durum. herkesin başına gelebilir. partnerin anlayışlı olması lazım. sizin o durumunuzu bildiği halde sevişelim diye tutturmaması lazım.