bugün

bugun yayinlanan bulent ersoy la yildizlarin altinda isimli evlere şenlik talk show'da kalbime gomerim o zaman isimli sarkinin gercek sahibi olarak canli yayina katilan sahis. 16 yasinda ve etiler lisesi'nde okudugunu soylemesine ragmen boyu & posu ve yuz hatlari hic 16 yasinda gibi durmamaktadir. kendisinin canli performansi sirasinda armagan caglayan kulaklarini tikamis, bulent ersoy tirnaklarini yemis, hatta osman tan'a "bunun o kız olduğundan emin misiniz?" diye sormustur. hersey bi yana bu kiz şarkı söylerken camları falan tutmak gerek. gerçekten inanılmayacak kadar kötü bi sesi vardı. ozellikle "kalbime gomerim o zamaaaaan" derken ki cigliklarini duyduktan sonra kapi gicirtisi ile piyano sesini hala ayırt edemiyorum.

kendisi ayrıca canlı yayındaki aşırı şımarık tavırları sonucu, armağan çağlayan'dan sağlam bir ayar yemiş, buna rağmen istifini bozmadan kahkahalar atabilmiştir.

merve doğan'ın cümlelerinden bir alıntı:

armağan çağlayan: sen şimdi bu şarkının gerçek sahibi olduğunu söylüyorsun.
merve doğan: yok ben değilim falan dermişim. ahahahaha
armağan çağlayan: ???
bülent ersoy'un programına şarkının kendisinin olduğu iddiasıyla kaltılmış ve şımarık tavırlarıyla antipatik gelen ve kayıttaki sesi ve havasıyla alakası olmayan oldukça iri sesi bok gibi olan kız çocuğu.
Ben olsaydım ortalığa bırakın programa çıkmayı, sokağa çıkmaya utanırdım. Bırak şarkı başkasının üzerine kalsın işte. Bir de rezalet şarkıları paylaşamama hastalığı çıktı.