1. 42.
    Nam-ı diğer mordor. Kasvetli havası ve renksiz, solgun binalarıyla bana hep mordor'u anımsatmıştır.
    2 ... opress
  2. 41.
    geçen 40 yıla rağmen semt kimliğinden uzak, silik bir bölgedir. Küçük esnaf, şehir merkezindekilerine göre ağır çekimde hizmet vermektedir. Tekstil bölgesidir.
    1 ... undergroundy
  3. 40.
    2 çuval dolusu giyecek eşyayı 10 ila 25 liraya alabileceğiniz rampa bir mekan efm. giyecek eşyalar kilogram hesabı ile satılmaktadır. küçük işletmelerin gözde mekanıdır, öyle ki taa adanadan bile gidenleri bilirim.
    ... theoneuser
  4. 39.
    Merter meşhur köprü altı olan semt. Dünyaca meşhur. Ama gittim baktım bi sikim olmuyor.
    ... sozlugun krali
  5. 38.
    Metrodan metrobüse aktarma yapmak istediğinizde sizi lağım kokusu ile karşılayan ve de uğurlayan semt.
    1 -1 ... kamen
  6. 37.
    bu zamanlar pek bir sessiz olan yer.
    1 ... iskit saka fatih
  7. 36.
    az önce altında siyah hafif parlak taytı elinde tesbihi ile oldukça büyük kavram karmaşası yaşadığı her halinden belli bir çocuk gördüğüm semt.

ayrıca pokemon için gene verimsiz topraklar gene verimsiz topraklar. hadi ev öyleydi de bari iş yeri böyle olmayaydı.

neyse ki keşif yürüyüşleri yapıyoruz.
    ... issiz kaldimsa demek ki
  8. 35.
    yeni 2 adet otopark yapıldığından üst taraflarında trafiğin yer yer pert olduğu semtim.
    ... insamenia
  9. 34.
    benim güzel canım semtim. merterliyiz ulaeen.
    ... iskit saka fatih
  10. 33.
    hahaaa. üst geçidi sel almış.

bakıp geleyim.

lan dışarda yağmur yok bu su nerden gelmiş?
    ... birazdangelirim