bugün

(#8249149) entrysi ile koparmış yazardır. helal olsundur.
sanırım akpden baya kazanmış yazar. o kadar bolluk içinde yaşıyor ki (!) milletin ne kadarlık gömlek giydiğine takmış durumda.
inanışından hareketle, evrim kuramına "inanmayan" yazar. ancak sorun şu ki, evrim kuramının bir "inanış" olmadığını kavrayamamış.

evrim kuramı yalnızca canlılar değil, herşey için geçerlidir yazar; sistemler, doğa, şu-bu, kendi içinde bulundurdukları çelişkilerden ötürü değişmek ve gelişmek zorunda kalırlar. aksi halde yok olup giderler. bu doğanın diyalektik yasasıdır. senin de önce bilincinin evrilmesi lazım ki, evrim kuramını kavrayabilesin. yoksa doğanın yasalarını kavramadan, kuramın üstüne bodoslama atlarsan, bööyle çakılırsın işte. önce arasüreç lazım...
zahide inanmayan zahid.
birilerine pislik dediğimiz için ama gerçekten pislik olduğu için insanları sevmeyebilirsiniz ama hakaret etmeyiniz diye özel mesaj atması nın yanı sıra kendi yazdıklarının farkında olmadan konuşan yazardır.yada yazmaya çalışan.
girdigim bir entry cidiye alip bana aciklama yapma geregi duymus yazar. kendisine cok tesekür ederiz bu sayede cahilikten kurtulmus olduk.
(bkz: melih gokcek ile ugrasip sohret olmak)
(bkz: kilicdaroglu nun konuya gelememesi) gibi başlıklar açmış gökçek fanı yazar.
muhtemelen melih gökçek'in akrabası... ve kılıçdaroğlu'na gıcık oluyor efendim. halbuki bir sürü mok yemiş ve belki de iz bırakmamış olan, luti kimlikli melih gökçek'in savunulacak tarafı yoktur. ankara'yı mahvetti efendim bu özdek... mertçe(!) gökçek'in adam olmadığını kabul etse keşke...
(#4386936)
ben senin genelleme yapabilme ihtimalini sevdim. diğer entrylerini falan bilmem de bu entrysinde sıçan yazardır.
son yarım saattir sol frame'de okuduğum bütün saçma başlıkların altında entrysi olan yazar arkadaşımız. hoş geldin diyor başarı filan dilemiyorum.
akilli insan kimdir diye başlık açıp, "böyle böyle yapan insandır" diye entry girebilen zat-ı şahane.
hiçbir siyasal toplumsal insani konuda diyaloga girmediği birine sadece futbol ile ilgili entryleri hasebiyle seviye fakiri diyebilen egosantrik sürrealist ezik. ayrıca kendisinin fenerbahçe sempatizanı olmaktan gayrı bir sivriliğini görmedim. bütün bunlara ragmen kendisi affediyor esenlikler diliyorum.
kendi hakkındaki entryleri dikkatlice okuyup, yanlış anlaşılmaları görünce morali bozulan kişiliktir.
sözlükte galatasaraylı yazarların olduğunu hatırlamasa da olur yazarı.
galatasaraylı yazarlar zaten hatırlanmak için değil, hatırlatmak için hissettirirler kendilerini.
(#3820377)' de galatasaray ile resmen dalga geçmiş yazar. kendisini sağ duyuya davet ediyor ve sözlüğe hoşgeldin diyorum. inşallah sözlükte galatasaraylı yazarların da olduğunu hatırlar.
yeni bir can, yeni bir kan.

(bkz: hoş geldiniz)