1. 1.
  i.Ü. iktisat fakültesi hocası.Profesördür ,para teorisi ve para politikası derslerine girer.Zannımca iktisat fakültesiyle yaşıt veya biraz daha yaşlı olabilir.Ters gitmek okulu sonsuza kadar demirbaş olmak anlamına gelir.Çok despottur ve taktığı öğrenciyi sittin sene unutmaz.
  1 ... r@t@t@
 2. 2.
  pazartesi günü para teorisi dersinden sınavı olacak olan hoca.
  ... say
 3. 3.
  bu sene vizelerde analitik bilanço,endojenlik,makro ekonomik portföy teorisi sormuştur.*
  ... say
 4. 4.
  bu sene de vizelerde stand by bilançosu, nispi fiyatlar teorisi ve yansızlık ilkesini; finallerde geleneksel yaklaşımda dolaylı mekanizma, enflasyon hedeflemesi, pigou etkisi ve paranın endojenliğini sormuştur.*
  1 ... a dying wish
 5. 5.
  istanbul üniversitesi işletme fakültesinde makro ekonomi dersi vermektedir. gerçekten geçmesi zor bi hocadır ama bunun sebebi yalnızca sorduğu soruların zorluğu ya da her seferinde öğrencileri ters köşeye yatıracak sorular soruyor olması değildir. anlayamadığım bir sınav okuma tekniği var vizelerde bol bol dağıtırken finallerde ne yaparsan yap, bütün soruları cevapla yinede geçeirmek istemiyorsa geçirmiyor.
  ... moon light
 6. 6.
  huysuz ihtiyar modundaki hocadır.
  1 ... morgana
 7. 7.
  eminim bütün iktisat fakültesi öğrencileri kendisinin emekli olacağı tarihi dört gözle beklemekte. makro iktist ve para derslerine girer, öğrenciyi süründürürde süründürür. onun dersinden ilk senede geçebilen öğrenci sayısı sınırlıdır, dördüncü kez dersini alıpta geçemeyenleri biliyorum.

  zor bir hocadır, dersi anlatır ama siz anlarmısınız o dersten bir şey işte orası muammadır. kitabındaki cümlelerin sonunu okuduğunuzda cümlenin başını unutursunuz bu açıdan ahmet altan cümleleriyle yarışır. her sene aynı soruları sorar amayine kalırsınız, ilk senede geçeceğim ben bu dersten diye kasmaya gerek yoktur kanımca.
  ... ay ne hos
 8. 8.
  sınavdan sonra beklenilen puanın yarısını veren istanbul üniversitesi işletme fakültesi profesörüdür.

  yetmiş beklediğim sınavdan otuz beş aldığımı öğrendim. şaşırdım mı? tabii ki hayır.
  1 ... andy dufresne
 9. 9.
  çok yavaş konuşur derslerde ve bol bol "efendim,içün" kullanır bir de kitabı vardır ki sormayım öyle cümleler kurar ki zaten anlamanız için makro eko. çözmüş olmanız gerekir. soruları vardır piyasa da ama yinede geçen sayısı azdır.
  ... ctgg
 10. 10.
  bugün makro dersi anlattı.ilk izlenimlerim zor bir hoca olduğu yönünde fakat anladığım şu ki kendisi gençliğe birşeyler vermek istiyor koyun gibi olmayın diyor ve en önemlisi lider birgün gider anlayışı ile hareket ediyor.
  1 ... antepsenjermenli sarlatan