bugün

-merhaba sandalye boşsa alabilir miyim?
+oha resmn teklf ettn svglm vr ve chq svyorm onu bu yzden uza yksa kötü olr bnm svdalarım derin ayrlklarm ... oha vrma ya ne vrysun .ss:s
-merhaba ben çiçekli sokağı arıyor...
+oha rsmen eve atmya çlıştı.
Erkeğin biseyden haberi yoktur selam bu vermiştir kız boşuna layla olmuştur.
tanımadığı erkeğe demişse gayet doğru bir hareket yapmış olan kızdır. her şeyin serbest olmasını isteyen abazan ve ergen erkeklere dert olur.
iğrenç bir duygudur merhaba dediğine de orda bulunduğuna da pişman olursun. Öyle kızlar yok olsun lütfen yok olsun.
kezbanlığın berlirtisidir.
böyle gelmiş, böyle gidecek olan bir durumdan ibarettir. ne yaparsan yap bu durumu değiştiremezsin.
sadece türk kızından beklenebilecek davranıştır.
(bkz: kezban)
Otuz küsur yaslarinda olup evde kalmış kız kurusu davranisidir.
Mantığı çözülemeyen, isviçreli bilim adamlarının incelemeye alması gereken davranış türüdür. Sikilecisidir.
onu dedikten sonra ego rekoru kıran kız konumuna düşmesi durumudur.
kezbandır efenim koşarak uzaklaşınız.
1997 yılında eskişehir de kızılcıklı caddesinde benzer bir girişim sırasında hanfendi bana yanıt olarak "ananı baban dağda mı sikti ayı" demişti. bu açıdan pek kibar olmuş bu kız.
sikimde olmayacak hadisedir.

hoş ben merhaba diye mesaj atmam. söylemesi ayıp ağzım laf yapar. bi entrysini yakalarsam oradan dallandırır budaklandırırım. bitti yani. kaçamaz. amını yirim sonra.
çok sarkılan kızın verdiği cevaptır. bir savunma mekanizması gibi işliyor olabilir.
Ego da ilahi bir seviyeye ulaştığının kanıtıdır .
kezbanlıkta çığır açmıştır. evet.
kendisine o zaman kadar kimse asılmadığı için, bir merhabadan bile kendine meal tahvil eden kız tipidir.

hoş değildir, rağbet edilmemelidir.
kendisine o zaman kadar kimse asılmadığı için, bir merhabadan bile kendine meal tahvil eden kız tipidir.

hoş değildir, rağbet edilmemelidir.
durup dururken merhaba diyen abazandan rahatsız olmasıdır.

olm ortamda o kadar erkek varken neden gidip kıza diyorsun?
eger bu soylem tokalasmaya da giderse tecavuzcu damgasi yeme ihtimaliniz cok yuksektir.
Yoktur boyle kiz varsa da azdir. Bana denk gelmedi oyle kezbab.
DAha sonrasında ay sen gearçekten asılıyoğsun demesi muhtemeldir.
#29100796 .