bugün

mevcut siyasiler icinde en temizlerinden biri gibi duruyor. bahceli ve tayyip dansözlügü yok kadinda. Allah yolunu acik eder umarim.
https://youtu.be/bI-S4oDNLWs
şehit yakınına terörle alakali mücadelesinden bahsedememiş, o söyle yapti bu boyle yaptı demiştir. kim neden oy versin sana ? bu mu siyasetin?
- bana biraz kendinden bahsetsene.
eleştirilerinde haklı olmakla beraber, kendisinin vadettiklerini nasıl yapacağını bir türlü net bir şekilde söyleyemeyen başkan adayı.
değil chp ile ittifak kurmak chp ye selam vermiş hiç kimse bundan sonra kazmaya sap bile olamaz bu ülkede .

neden ?

chp nin din düşmanlığı ayyuka çıktı artık .
Sayesinde muharrem inceyi tanıdığım hanımefendidir, 100 bin imzalı Cumhurbaşkanı adayıdır
oy vermek için yeterli nedenleri ortaya koyamıyor. çözüm yok. muharrem ince'nin gölgesinde kaldı. evet.
fetullahın minik kızıdır. bunu kendisi bile kabul eder.
(bkz: Fetöcü karı) 24 haziranda partisiyle beraber Türk siyasi tarihinin tozlu sayfalarına karışacak olan şahıs.
youtube'un popüler kanallarından olan babala tv'ye röportaj vermiş kadın siyasetçi. cesur bir kadın siyasetçi. bakmayın siz akp'nin fetöcü diye karalamasına. bir sürü erkekten daha delikanlı siyasetçidir. mecliste olması gereken partisiyle allah yolunu açık etsin modern hayme ana.
Yengeç burcu olduğunu öğrendiğimden beri nazarımda farklı bir boyuta ulaştı.
Hem kadın hem yengeç burcu... Off ülkeyi bu ikili kombinasyon uyumuna sahip kişi dışında birine emanet edemezsin ki.

Çok yaşa sen Meral mommy. Erkeklere haddini bildiricez, ülkeye kadın eli değdirerek yurdumuzu daha yaşanılır kılacağız.
Türkiyeyi ancak bir kadın paklar. Meral mommy bunun hakkından gelecektir. Tülbentimi taktım bekliyorum seçim gününü.
Her şeyden önce, hemcinsimiz olduğu için, kadın dayanışması için desteklememiz gereken yürekli kadın. Tamam, 2. Tura ince kalırsa mecbur ona vereceğiz; Ne de olsa erkekler de insan; Ama Ülke erkekler tarafından yönetilince ne hale geldiğini görüyoruz. Kadınların yönettiği ülkeler öyle mi? Oralarda her şey harika. Örnek: Merkel'in yönettiği Almanya, Kraliçenin yönettiği ingiltere, Cia direktörü kadın olan Amerika, hepsi gelişmiş ülkeler. Neden? Çünkü kadınların yönetimde aktif olduğu ülkeler, gelişmiş olur. O yüzden ülkemizi erkeklere bırakıp mahvolmasını izleyemeyiz... Bence derhal bir kadın dayanışması yapmamız ve Ülkemizi erkeklerin elinden kurtarmamız gerekiyor. Edit: Atatürk erkek olabilir; Ama Feminist bir erkekti, zaten o da ülkeyi erkeklerin elinden kurtarmamızın önünü açtı, bize seçme ve seçilme hakkı verdi... Biraz uyanık olun; Atatürk de ülkeyi kadınların yönetmesini istediği için bize seçme ve seçilme hakkı verdi bence. Atatürk'ün bize verdiği bu hakkı iyi değerlendirmemiz gerekiyor.
Kadın düşmanları yine iş başında. Boşuna uğraşıyorlar. Bu ülkeyi kadınlar yönetecek. Cumhurbaşkanı Meral AKŞENER olacak...
(bkz: 13 haziran 2018 meral akşener ntv canlı yayını)
ulan mal trt ne üretiyor? anasının amı kadar vergi payı var fakat rte'nin borazanlığından başka bir şey yapmıyor. satıyoruz, kudurun.
samimiyetsiz yapmacık konuşan lider. ve bugün canımı sıktı.

anamın elini öpmeye memlekete geldik. anam, meral iyi birine benziyor oğlum iftira atılıyor sanki ne bilim baban duymasın ama diyor. yok ana dedim günah günah buna oy verirsen fetöye gider bosver bunu tayyip iyidir dedim. amaaan ne bilim dedi.

kadını bile kandırmış televizyonda. kadınlığını kullanıyor.
Üslubunu demode buluyorum. Eski siyaset diliyle konuşuyor.

Ama tayyip gibi sevimsiz bi adamın siyaset yaptığı ülkede bu haliyle bile sempatik duruyor.

Ayrıca fetöcü olduğunu düşünmüyorum. Bir ilişkisi varsa dahi AKP'liler kadar yakın ilişki içerisinde olmadığına eminim.
https://www.youtube.com/watch?v=bI-S4oDNLWs

mevzular programında konuk olmuş. izleyin. sonra yorum yapın.
Aktrolleri kudurtan siyasetçi. Fetöcü diyen kendi fetöcüdür, net.
Aslında vaatleri öyle oradan buradan değil ama bilmiyorum içimden oy vermek gelmiyor. 2. Turda inceyi destekleyeceğini söylemiş. Güzel bir adım.
mevzular'da konuk olduğu videonun sonunda diyor ki:

"tarihi dirilişten öğren, dini de menkıbelerden öğren, ondan sonra da böyle bir türkiye ile karşı karşıya kalırsın"

https://www.youtube.com/watch?v=bI-S4oDNLWs
got kili aktrollerin maas icin salya sumuk topa tuttugu lider kisisi.
lan olum tayyip kac para veriyorsa soyleyin 2 katini verelim de birakin su yalanci karalama islerini amina koyduklarim.
saka saka, siz makarna ve komur stogunuzu 10 gun daha artirin, 10 gun sonra alayinizin amina kayacagiz mk koyunlari. evet.
Akşenerci değilim ama, RTE den daha adam, RTE den daha delikanlı olduğu kesin...
fetullaha canım babacım demiş sözde siyasetçi.
Gençliğinde oldukça güzelmiş. Bu güzellikle siyaseti seçmesi ayrı bir irade tebrik etmek lazım..

Ve burdan, biraz hitabet yetenegı ve diksiyonunu geliştirmesini diliyorum + tabanina 2.turda sahip çıkabilmesini.

görsel