Muhtemelen yobazlikla suclanacagim ama bunu gerçekten oldum olası merak etmisimdir. Simdi, ben de tesettürlü değilim ama askılı, şort vs giymem. Dikkatli olmaya calisirim. Neyse. Ama sosyal medyada başka sebeplerden dolayı ara sıra baktığım kimi insanlar neredeyse çıplak dolaşıyor. 'sanat' adı altında teşhircilik yapiyorlar, bikinili pozlar gırla. Aile ise bunu gururla karşılıyor. Biri bana bunun nasıl olduğunu söylesin. Çok ciddiyim bu sorumda. Arkadaş inkar edilemeyecek bir yaradılış gerçeği var ki çıplaklık karşı cinste farklı hisler uyandır. Hal böyleyken bunun anası, babası, eş, dostu nasıl gurur duyuyor, nasıl rahatsız olmuyor vallahi aklım almıyor. insan gerçekten hayret ediyor.
öldükten sonra mutlu olup olamayacağımı ve öbür dünya ve 2. yaşamın olup olmadığı en büyük merakım.
Neden kalbimin sesini dinleyip hep üzülen ben oluyorum Allahım?Beni akıllandırmak için mi bu insanları karşıma çıkartıyorsun?
hıristiyanlık hükmünün kendi içinde yıkıldığı dönem rönesans ve reform zamanları olduğunu öne sürersek, 15. yüzyıldan 17. yüzyıla kadar değişim olmuş. insanlar bunca yıl geçtikten sonra bu noktaya gelmişler.

merak ettiğim şey islam için de aynı şey olacak mı, tarih tekerrür edecek mi? zira hicri takvime göre 1439. yıldayız yani 15. yüzyılın içindeyiz. geri kalan 150 yıl tamamlanıp tarihsel olarak incelendiğinde ne diyecekler?

arabistan'da bile ılımlı islam politikası başlatılması bu garip doğa ananın komplo teorimi destekliyor mu *

edit: kolaylık olsun diye kitap indikten diye saymak yerine iki dinin de kendi takvimlerini kullandım. detaycı kişiler tek tek hesaplarlarsa söyleyebilirler ^^
8. entry kardesim. Bir gun ormanda bi yangin cikar ve bazi hayvanlar yanar. Insanlar o gune kadar cig yedikleri seyi bir de o haliyle yer ve tadinin daha iyi olduguna kanaat getirirler. Sonucta yemekler pisirilmeye baslanir.
Diye anlattılar bana
o kedilerin adnan oktar'ın yanında ne işi var? kendilerinin o hale gelmesine nasıl izin verdiler ya da neden kendilerini o hale getirdiler? hepsi neye hizmet ediyor? herkes garipsediği halde neden kimse dur demiyor?
neden biz?
nazi teknolojisi. evet. merak ediyorum eğer bu adamlar varlıklarını devam ettirebilselerdi çağımızın geldiği noktada nasıl bir teknolojileri olurdu. anasını sattıklarım yaa.
0-0 biten bir maçta nasıl bir gol bile olmayışı. hayır izliyoruz tamam ama 22 kişi bir sokma eylemini yapamıyorsa insanın onlara erkek diyesi gelemiyor hani.*
pişirilerek yenilen sebzelerin pişirilmesi gerektiği ilk defa nasıl anlaşılmış.
hani 1985te doğmuş biri 85liyim, 1999 da doğmuş biri 99luyum der ya.. 2003te doğmuş bir adam(yani daha çocuk da) 3lüyüm mü der 03lüyüm mü der ne der?
Elini mi yoksa dilini mi taşın altına sokmak daha kolay?
diyelim 15 tane hatun, 1 tane de erkek deneğimiz var. hatunlardan biriyle de erkeğimiz birbirlerine aşık ve cinsel olarak da birliktelikleri var.

(hatunların ses çıkarmayacaklarını varsayıp, hepsine aynı parfümü de sürerek)
eğer erkeğin gözlerini bağlarsak ve hatunlarla tek tek cinsel ilişkiye girmesini sağlasak, aşık olduğu hatunun hangisi olduğunu anlayabilir mi?

merak etmekteyim sözlük.
benim gibi her kesimden, her yaş grubundan, her bir ayrı fantezi sahibinden biriyle seks yapma eğilimi olan ve bunu başarmak için uğraşan, yaptıkça mutlu olan manyaklar var mı?

ayrıca bu bir filiz sevişelim mi durumu değildir. o na çevirmeyin amuğa gorum.*
tarkan mesela bir foruma ya da sözlüğe üye olup yazıyormudur ki?
taşrada çalışan bir hakim çalıştığı mahkeme de ki zabıt katibi ile evlenirse ve yaptıkları duruşma sırasında, hakim tarafından "evladım/kızım yaz..." tarzı cümle kurması sonucu, zabıt katibinde bir gocunma olur mu sözlük?
"ya ben onun gece aynı yastığa başkoyduğu eşiyim, şimdi gelmiş bana evladım diyor" diye içinden geçirir mi acep?