Eger babasının coraplarini soktuysa kiz fazla yasayamaz hayatini bitirir.
götü büyük göstermek istiyorsak.... yoo dostum yooo.

belki babet çorap, ama belki, kesin demiyorum bak.
Ergenlik zamani yapılan sonra büyüyünce Ayy uyuyamiyorum diyen tiplerdir.
penisi buyuk gostermek icin küloda sokulan çoraptan iyidir. külot dedim dikkat ederim boxerdan kayıyomuş.*
ayakları büyük göstermek için çoraplara sütyen sokmak ile alakası olmayan bir eylemdir.
Milyonlar bacisinin en sevdiği aktivite.
bir nevi erkekleri kandırmak.
meme altı kokusunun yerine çorap kokusunu tercih eden kızın hareketi. illa ki koksun istiyordur.
(bkz: destekli sütyen)
- (bkz: içeri girdiğimde çoraplarını çıkarıyordu)
pantolon üstü belirgin penise sahip olmak için kiloduna çorap sokan erkek tiplemesiyle aynı kategoride değerlendirilebilecek ergen girişimidir. Kısa bir süre içinde soyunma ihtimalinin olmadığını düşündüğünden bu hareketi yapmakta bir sakınca görmemektedir.
Biz patlıcan koyuyor muyuz canım hiç yakıştıramadım size hanımefendiler nasıl olsa er geç meydana çıkacak neden kompleks yapıyorsunuz ki.
çarşının karşı olduğu, ama böyle bir durumu aklına bile getiremediği için pankartlara yazamadığı durumdur.
memeleri büyük göstermenin birçok yolu vardır;fakat memeleri küçük göstermenin hiçbir yolu yoktur. memeleri küçük olanlara önerim destekli sütyen.

edit: haa ama bak göğüsleri çok çok küçükse hem sütyen takıp, hem de çorap sokmuş olabilir. yani, küçük bir ihtimal.

Edit2: şuana kadar iki kere eksilendi. Küçük memeliler rahatsız. Memesizler mi demeliydim? Şaka şaka.
insanın küçüğe çözüm var da büyüğe yok diye düşünmesine sebep olur.
destekli sütyene ihanettir. bir de şu 45 ytl olan sütyenlere de. bilhassa bu sütyenler ne çoraba ne silikona ihtiyaç duyduruyorlar.
(bkz: dolgulu sütyen)
(bkz: balenli sütyen)
destekli sütyenin ne demek olduğunu bilmeyen bir kadının yapabileceği olaydır.
bunu yapan kız 70'lerde yaşıyordu heralde.çünkü teknoloji çok gelişti artık. teknolojiden kastım slikon falan değil yanlış anlaşılmasın öyle sutyenler var ki artık herhangi bir erkek taksa yine anlaşılmaz.
kızların memesi olduğunu yeni öğrenen teenage sallaması.
kıt akıllı kızların dikkat çekmek için kullandıkları basit numaralar.
"yalancının mumu yatsıya kadar yanar" atasözünü hatırlatır.
destekli sütyenden haberi olmayan kadın kaldıysa o da muhtemelen çocuktur.
şike yapmaktır.