tipik bir tiner belirtisidir.

--spoiler--
tiner zehirlenmesine karşı ; zеhirlеnmе durumunda yanınıza maddеnin ambalajını da alarak hеmеn zеhir danışma mеrkеzini aramanız yеrindе olacaktır. evdе kalmanız önеrilеbilеcеği gibi, hastanеyе gitmеniz dе önеrilеbilir.
--spoiler--

Edit : pepe gaddar oynuyor sadece diyen arkadaş. Ekteki videoda yaptığı şerefsizlikleri tam olarak sayabildi mi acaba ?

https://youtu.be/jKt4IBxD5oo
Beşiktaş taraftarının çelişkisini gösterendir. Melo ve emre' ye o kadar laf et pepe' ye toz kondurtma. Yemedik.
Bizlere malzeme vermişlerdir, pepeye yıllardır nefret besleyen ben artık daha çok sövebilme şansını yakaladım, o yerdeki adamı tekmeleyişini unutmayacam sevgili kasap.
Tiner kokusunu hemen hissedersiniz. Evet.
(bkz: ağlama fener)
Yerdeki adama tekme atan agresif futbolcuya laf etmeyip melo' yu eleştirmek gibi bir çelişkiye imza atmaktır. Artık volkan' ı, emre' yi eleştiren Beşiktaşlıya inanmıyorum.
Çirkeflikte de kalitede de dünya markasıdır pepe. En azından şöyle de bir şey var;

efendi beşiktaş, g. Saray' a yakışan çirkef melo, emek hırsızı vb. gibi karşımızda ezildikçe sık sık kullandıkları kelime grupları hatırlatılacak ve bu adam çirkeflik yaptıkça pis bir tinerci sırıtmasına dönüşecek.

Bu açıdan da olumlu bir transferdir. Hayırlı olmasın.